Aromaterapia praktyczna Powiększ

Aromaterapia praktyczna

01001672

Autor: Beata Matuszewska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

24,80 zł

Czym jest aromaterapia? To połączenie medycyny naturalnej i zielarstwa, które w efekcie jest sposobem na wszelkie dolegliwości fizyczne i te, wpływające na Twoje samopoczucie. Olejki eteryczne, powstałe z naturalnych składników, które są bardzo łatwo dostępne, pomogą Ci uporać się z dolegliwościami łagodniej i przyjemniej niż medycyna, np. ból głowy pokonasz mniej inwazyjnie za pomocą olejków niż tabletek przeciwbólowych. To przewodnik po 66 olejkach, w którym znajdziesz szczegółowy ich opis, a co najważniejsze ich działanie na konkretne dolegliwości. Przejrzysty układ książki, ilustracje i tabele sprawią, że będziesz do niej wracać i już zawsze będziesz mieć ją pod ręką.
EAN9788373774032
ISBN978-83-7377-403-2
Rok wydania2010
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron144
Oprawamiękka

Opinie

Oceń 
2010-05-19

Olejki eteryczne zawsze były dla mnie jedynie czymś, co tworzyło miłą atmosferę w moim domu. Lubię, gdy otacza mnie zapach wanilii, cynamonu lub pomarańczy. Jak ostatnio znowu kupowałam olejek sprzedawca w zaprzyjaźnionym sklepie zapytał mnie czy nie mam ochoty dowiedzieć się czegoś więcej na temat olejków, gdyż zauważył, że bardzo często je kupuję. Oczywiście zgodziłam się, a on polecił mi "Aromaterapię praktyczną". Już teraz wiem, że dlatego, tak bardzo lubię olejek pomarańczowy, gdyż ma działanie uspokajające i relaksuję się przy nim po ciężkim dniu. Lubię wracać do tej książki, jest z nią tak, jak z książką kucharską, zawsze się przydaje, gdy chcesz coś sprawdzić lub stworzyć coś nowego. To zbiór recept na zdrowie, urodę, szczęście i dobre samopoczucie. :)

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Aromaterapia praktyczna

    Aromaterapia praktyczna

    Poznaj historię aromaterapii, jej wpływ na emocje, psychologię zapachu, rolę węchu, wskazania i przeciwwskazania do jej stosowania.