Obniżona cena! Kokos naturalny antybiotyk Powiększ

Kokos – naturalny antybiotyk. Skuteczne terapie na powszechne schorzenia

01001962

Autor: Bruce Fife

Wydawnictwo Vital

Coconut Cures: Preventing and Treating Common Health Problems with Coconut

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

W niniejszej książce Autor przedstawia zalety orzecha kokosowego. Przybliża liczne działania na nasz organizm oleju, mąki, mleczka i wody kokosowej, a w szczególności skupia się na ich wyjątkowych właściwościach leczniczych. Kokos jest odżywczym pokarmem, a także działa jak antybiotyk i środek regulujący prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Przywraca naturalną równowagę tkanek i dostarcza energii. Wspomaga również przyswajanie witamin oraz minerałów. Jednocześnie chroni organizm przed infekcjami wywoływanymi przez wirusy, bakterie, drożdże, grzyby, pierwotniaki i owady. Badania potwierdzają, że jest antybiotykiem, którego zakres działania przewyższa inne środki zwalczające czynniki chorobotwórcze, a przy tym nie ma szkodliwych skutków ubocznych. Kokosowe panaceum.

EAN9788364278440
ISBN978-83-64278-44-0
Rok wydania2017
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron376
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-12-22

Kokos naturalny antybiotyk

Dr Bruce Fife to mówca, dietetyk i autor wielu książek. Jego zainteresowaniem są właściwości kokosa. Bada jego zastosowanie i poświęca mu swoje pozycje. Najnowszą książką Bruce’a Fife’a jest „Kokos. Naturalny antybiotyk”, którą wydało wydawnictwo Vital w 2014 roku.
Palma kokosowa wykorzystywana jest na wiele sposobów – jako pożywienie, budulec i lek. Jest również ekonomiczna – owocuje cały rok, dzięki czemu może dostarczyć nawet 100 orzechów rocznie. Ludzie zamieszkujący miejsca, gdzie rosną kokosy, wykorzystują je jako substytut mleka dla dzieci, ale też jako olejek do skóry. Kokosy stosowane są na świecie nie tylko jako składnik pokarmu (często w postaci suszonej), ale też w przemyśle kosmetyczny czy leczniczym. Olej kokosowy ma silne działanie antybakteryjne, chroni przed infekcjami skóry i oparzeniami słonecznymi. Działa także przy opuchnięciach, siniakach, gorączce, zapaleniu dziąseł i grypie. Wykorzystuje się go jako środek przeciw gruźlicy, syfilisowi, wrzodom, tyfusowi czy żółtaczce. Wiele badań wskazywało jednak na jego szkodliwe działanie – były to jednak błędne analizy, które skutecznie sparaliżowały strachem wiele osób.
O właściwościach leczniczych kokosa można przeczytać również w innych publikacjach dr. Fife’a. W tej książce skupił się głównie na oleju kokosowym, ale wspomniał też o miąższu, wodzie i mleczku. Podając właściwości i zastosowania produktów z kokosa, autor posłużył się nie tylko narracją, ale też tabelkami i opowieściami osób, które stosowały orz

  Oceń 
  2014-11-12

  Lek z natury

  Kolejna książka wspaniałego autora i badacza kokosa, z której czerpię wiedzę na temat zdrowia. Od lat stosuję olej kokosowy w kuchni i jako środek pielęgnujący skórę. Miałam ogromne problemy skórne, na które jedynym lekiem była maść sterydowa. Jednak pozostawały brzydkie plamy na skórze, które nie wyglądały estetycznie. Teraz regularnie smaruję je olejem kokosowym i zauważyłam, że skóra jest bardzo odżywiona, a plamy znikają. Ta książka stanowi kompendium wiedzy na temat leczniczych właściwości kokosa i jego produktów. Wiele osób boryka się z różnego rodzaju dolegliwościami, dlatego warto mieć pod ręką ten poradnik, z którego można czerpać informacje o naturalnych sposobach powrotu do zdrowia.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Kokos – naturalny antybiotyk. Skuteczne terapie na powszechne schorzenia

   Kokos – naturalny antybiotyk. Skuteczne terapie na powszechne schorzenia

   W niniejszej książce Autor przedstawia zalety orzecha kokosowego.

   Patronat medialny

   Patronat medialny