Joga jak zmienic Powiększ

Joga – jak zmienić postrzeganie swojego ciała i życia

01555184

Autor: Melanie Klein Anna Guest-Jelley

Wydawnictwo Vital

Yoga and Body Image: 25 Personal Stories About Beauty, Bravery & Loving Your Body

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

W tej unikalnej publikacji dwadzieścia pięć osób omawia związek jogi z wizerunkiem ciała. Wśród nich jest piosenkarka Alanis Morissette, sławna instruktorka jogi Seane Corn oraz autorka bestsellerów New York Timesa, doktor Sara Gottfried. Poprzez ich inspirujące historie osobiste, Ty również odkryjesz, że joga wpływa nie tylko na zdrowie fizyczne, ale również na stosunek do siebie samego. Dzięki tej publikacji będziesz w stanie wyzbyć się kompleksów czy negatywnych przekonań, jakie nieświadomie wpojono Ci jeszcze w dzieciństwie. Tworzy ona kolekcję różnych głosów, które podejmują tematy związane z całym spektrum ludzkich doświadczeń, od kultury i mediów po płeć i seksualność. Tym samym pomoże Ci odbudowywać więzi ze swoim ciałem i życiem. Odkryj w sobie piękno!

EAN9788364278792
ISBN978-83-64278-79-2
Rok wydania2015
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron340
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-01-20

Zmiany na lepsze

Myślę, że Melanie Klein i Anna Guest-Jelley miały naprawdę doskonały pomysł, dzięki któremu powstała oryginalna publikacja dotycząca jogi. Nie jest to kolejny podręcznik opisujący poszczególne asany i sposoby ich wykonania, ale coś znacznie więcej. Historie tutaj przedstawione z pewnością mogą zachęcić nie jedną osobę do rozpoczęcia praktyki, są niezwykle motywujące i serce się raduje, gdy się czyta o tym, jak ludzie byli w stanie zmienić swoje postrzeganie samych siebie i otaczającego ich świata. To niesamowite, że dzięki praktyce jogi można wyjść z najgorszych stanów psychicznych, fizycznych i emocjonalnych. Zdecydowanie jest to pozycja warta uwagi!
Cała opinia na: bookeaterreality.blogspot.com

  Oceń 
  2015-08-25

  Joga zmienia życie

  Od lat czytuję poradniki, więc wypracowałam sobie na ich temat ocenę. Tym, co mi w tym typie literatury najbardziej przeszkadza, że tak wiele z nich jest przepełnionych teorią. Nie ma w tym nic karygodnego, ale utrudnia to pełne korzystanie z nich i dopasowywanie do swoich potrzeb. Ta książka jest inna, ponieważ inspiruje poprzez historie ludzi, którzy dzielą się w niej swoimi doświadczeniami. Nie koloryzuje. Nie teoretyzuje, ale wali prosto z mostu informacjami opartymi na faktach. I bardzo mi się to podoba. Założę się, że wam również przypadnie do gustu.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Joga – jak zmienić postrzeganie swojego ciała i życia

   Joga – jak zmienić postrzeganie swojego ciała i życia

   Książka prezentuje dwadzieścia pięć osób, również bardzo znanych, które omawia związek jogi z wizerunkiem ciała.

   Patronat medialny

   Patronat medialny