Kundalini przebudzenie energii wewnętrznej Powiększ

Kundalini przebudzenie energii wewnętrznej

01012047

Autor: Mariusz Włoczysiak

KOS

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Cena katalogowa:

  20,40 zł

  Nasza cena:

  14,28 zł

  Każda energia wymaga znajomości pewnych zasad, jak można się nią bezpiecznie posługiwać. Ich nieznajomość prowadzi do zjawisk takich, jak nadużycie władzy, manipulacje czy działanie na szkodę innych ludzi. Podobnie jest z energią wewnętrzną naszej świadomości. Jej otwarciu musi towarzyszyć poznanie reguł jej używania. Człowiek świadomy to nie tylko ktoś, kto zdaje sobie sprawę z wielu zjawisk, ale także ktoś taki, kto przyjmuje odpowiedzialność za to, co robi ze swoim życiem i jak wpływa na życie innych ludzi.
  Narodzi się w Tobie nowe życie: zaczniesz patrzeć na świat ze świeżością, jakiej wcześniej nie znałeś. Każdy dzień będzie intrygujący, nowy, żywy, wreszcie będziesz mieć poczucie, że warto żyć i warto doświadczać różnych rzeczy w życiu, nie tylko tkwić w jednym, niezmiennym działaniu, rutynowo powtarzanym co dzień, od urlopu do urlopu.
  EAN9788389375629
  ISBN83-89375-62-1
  Oprawamiękka

  Patronat medialny

  Napisz opinię
  Kundalini przebudzenie energii wewnętrznej

  Kundalini przebudzenie energii wewnętrznej

  Dzięki książce narodzi się w Tobie nowe życie: zaczniesz patrzeć na świat ze świeżością, jakiej wcześniej nie znałeś.

  Patronat medialny

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 33,90 zł W magazynie

   Wielka Piramida w Gizie, ale też częściowo inne piramidy, należą do najbardziej tajemniczych obiektów na naszej planecie. Od wieków fascynują nie tylko swoim majestatem i formą architektoniczną, ale również zadziwiają tajemniczym oddziaływaniem. Książka znanego eksperta od zjawisk nieznanych Leszka Mateli jest nie tylko przewodnikiem po świecie piramidologii, ale przede wszystkim przejrzystym kompendium praktycznego wykorzystania energii piramid dla każdego. Wraz książką czytelnik otrzymuje własne narzędzie do...

   33,90 zł
   W magazynie
  • 25,90 zł W magazynie

   Biorytmy: fizyczny, psychiczny i intelektualny, a także biorytm kobiecy to główne fazy sprawności organizmu ludzkiego. Książka ta pomoże każdemu ustalić i przewidzieć zwyżki oraz spadki formy i wykorzystać tę wiedzę w planowaniu osiągnięć w bliskiej i dalekiej przyszłości. Dr Jerzy A. Sikora ur. 1930 r. w Cieszynie zajmuje się od dawna badaniem wpływu biorytmów na stan organizmów żywych. W oparciu o własne badania, obserwacje i światową literaturę przedmiotu napisał oraz wydał szereg broszur i książek,. W związku z tym bywa nazywany ojcem...

   25,90 zł
   W magazynie
  • 23,80 zł W magazynie

   Zmęczony? Nieskoncentrowany? Bezsilny?Ten niewielki poradnik to prawdziwy skarb. Pokaże on wam jak dzięki łatwym technikom skutecznie podnieść poziom własnej energii.Wszystkie zalecenia są wypróbowane i pochodzą z długoletniej praktyki nauczycielskiej i doświadczenia w sztukach walki, qi gong, medytacji oraz jogi, a także ćwiczeń w psychologii autorki.Służą one jako nieocenione wsparcie dla uzyskania dobrego samopoczucia fizycznego i duchowego.Praca z energią może być prosta. Nie wierzysz? Sprawdź sam!

   23,80 zł
   W magazynie

  Patronat medialny