Imbir. Lecznicze zastosowanie od A do Z Powiększ

Imbir. Lecznicze zastosowanie od A do Z

010011110

Wydawnictwo Vital

Gesund mit Ingwer. Effektiv. Natürlich heilend. Anwendungsmö

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Imbir jest jedną z najstarszych przypraw oraz roślin leczniczych świata. Używany jest również jako afrodyzjak. Dzięki jego działaniu można nie tylko zapobiegać chorobom, lecz także wspomagać skuteczność procesów leczniczych. W książce znajdziesz wszystkie schorzenia, które eliminuje oraz wiele przepisów jak z jego pomocą zadbać o skórę i włosy. Jest skutecznym środkiem łagodzącym ból gardła, a także objawy przeziębienia. Ułatwia nie tylko trawienie i przyswajanie pokarmów, ale również działa wzmacniająco przy obniżonej odporności, braku motywacji, wypaleniu zawodowym, zmęczeniu, problemach z zasypianiem czy chorobach przewlekłych. Pomocny też m.in. przy: biegunce, chorobie lokomocyjnej, bólach menstruacyjnych i alergiach.

Poznaj wszystkie właściwości imbiru.
EAN 9788365404193
ISBN 978-83-65404-18-3
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 208
Oprawa Miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-07-13

Super!

Jestem mega zadowolona z tej książki, a głównie z zawartych w niej przepisów. Od jakiegoś czasu prawie co wieczór strasznie bolały mnie łydki i nic nie mogłam z tym zrobić. Wypróbowałam przepis z tego poradnika – imbirowe okłady na łydki i niemalże od razu poczułam niesamowitą ulgę. Powiem wam jeszcze w sekrecie, że imbir działa również jako niezły afrodyzjak. Mój mąż po zjedzeniu potraw z jego dodatkiem jest dużo bardziej aktywny i chętny na amory. Kto by pomyślał, że imbir ma tak wiele zastosowań :) Jestem przeszczęśliwa.

Napisz opinię

Napisz opinię

Imbir. Lecznicze zastosowanie od A do Z

Imbir. Lecznicze zastosowanie od A do Z

Imbir posiada bardzo szerokie spektrum działania. W książce znajdziesz wszystkie schorzenia, które eliminuje oraz wiele przepisów leczniczych jak z jego pomocą zadbać o skórę i włosy, a także jak wykorzystać go w kuchni.