Schudnij z przyjemno ci Powiększ

Schudnij z przyjemnością. Podręcznik radosnego odchudzania

01557045

Autor: Aneta Stolarz

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,57 zł

Książka

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

24,90 zł

Autorka – instruktorka fitness i ceniony trener personalny – łączy odchudzanie z elementami psychologii i koncentruje się nie tylko na aspekcie fizycznym, ale również na samopoczuciu i emocjach osoby, która się odchudza. Prezentuje 10 sprawdzonych sposobów na wzmocnienie motywacji w odchudzaniu i podpowiada, jak opracować realny cel, który będzie nas wspomagał na drodze do szczupłej sylwetki. Z tej publikacji dowiesz się, jak wykorzystać rutynę dnia codziennego w odchudzaniu i poznasz sekrety terapii śmiechem pomagającej zrzucić wagę. Osiągnięcie celu ułatwi Ci odchudzający trening aerobowy i ekspresowy trening dla zapracowanych. Będziesz mógł skorzystać ze sprawdzonych przepisów na smaczne, wspierające utratę kilogramów dania. Poznaj nową jakość odchudzania.

EAN9788364278242
ISBN978-83-64278-24-2
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron148
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-08-06

Od głowy do szczupłego ciała

Aneta Stolarz buduje ze zdrewniałych ludzkich przekonań obraz odchudzania, które może zrewolucjonizować podejście do zrzucania wagi i centymetrów w pasie tudzież w biodrach. Bez suplementów diety, bez zadręczania się i pozbawiania sił witalnych. Autorka udowadnia, że odchudzanie wcale nie musi być trudne, a może być naprawdę przyjemne. A przy tym skuteczne i gwarantujące długotrwałe efekty. Gorąco polecam każdemu, kto boi się wejść na wagę lub spojrzeć w lustro.

  Oceń 
  2014-07-29

  Odchudzanie to stan umysłu.

  Moda na szczupłą, smukłą sylwetkę powoduje, że wiele osób poszukuje skutecznych sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów. Istnieje wiele diet. Można je znaleźć w kobiecych czasopismach, stronach internetowych i książkach. Każda z nich obiecuje uzyskanie wymarzonego wyglądu po zastosowaniu się do jej reguł. Po czasie okazuje się, że "dieta cud" nie działa albo jest zbyt restrykcyjna i zniechęcająca poprzez liczne zakazy. Najczęściej po zakończeniu diety wracamy do poprzedniej wagi a nawet jest ona wyższa. Dzieje się tak z różnych powodów: brak nam konsekwencji, samozaparcia, nie umiemy odmówić sobie "małego co nieco" a przede wszystkim nie zmieniają one naszych przyzwyczajeń. Czy jest możliwe trwale pozbyć się nadwagi? Co jest do tego potrzebne? Czy tylko zmiana zasad odżywiania? Okazuje się, że odchudzanie może być pełne optymizmu i radości. Aneta Stolarz przekonuje, że tak. Sama jest tego dowodem.

  Z książki przebija entuzjazm, optymizm i radość, która jest "podstawą istnienia". Intencją autorki jest pomoc kobietom zmienić nastawienie do swojego ciała, gdyż odchudzanie to przede wszystkim stan umysłu.

  http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/07/109-schudnij-z-przyjemnoscia.html


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Schudnij z przyjemnością. Podręcznik radosnego odchudzania

   Schudnij z przyjemnością. Podręcznik radosnego odchudzania

   Książka prezentuje 10 sprawdzonych sposobów na wzmocnienie motywacji w zrzucaniu kilogramów.

   Patronat medialny

   Patronat medialny