Obniżona cena! Wy cz geny nowotworowe Powiększ

Wyłącz geny nowotworowe. Bądź dobry dla siebie i bezwzględny dla raka

01558045

Autor: Ulrich Strunz

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 24,82 zł

Książka

-49%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

20,04 zł

Co drugi mężczyzna i niemal połowa kobiet musi się liczyć z tym, że zachoruje na raka. Nikt nie musi jednak czekać na diagnozę jak na wyrok. Najbardziej rewolucyjnym odkryciem medycznym w ostatnich latach jest to, że geny powodujące raka mogą być przez nas kontrolowane. Zastosowanie programu opisanego w tej książce może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka o około 35%. Do tego celu wykorzystasz produkty spożywcze, które wykazują aktywność przeciwnowotworową. Wystarczy, że do tradycyjnych potraw dodasz czosnek, kapustę, kurkumę czy pomidory. Poznasz zasady diety antyrakowej doktora Johannesa Coya. Autor do swojego programu włącza aktywność fizyczną, a także pozytywne myślenie i relaks jako nieodłączny element zdrowego życia. Już dziś zabezpiecz się przed rakiem.

EAN9788365404534
ISBN978-83-65404-53-4
Rok wydania2017
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron272
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-03-27

Super!

Porady autora wzięłam sobie głęboko do serca. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak prostym przekazem i opisem tak trudnego tematu. Teraz już wiem co to jest rak. Dzięki tej lekturze przestałam się go bać. Myślę, że wiele osób paraliżuje samo słowo, a co dopiero zetknięcie się z chorobą. Jednak wszystko jest wytłumaczalne i na wszystko są sposoby. Wystarczy chcieć i zrobić wreszcie coś dla własnego zdrowia. Książka dla każdego i bardzo ją polecam.

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Wyłącz geny nowotworowe. Bądź dobry dla siebie i bezwzględny dla raka

  Wyłącz geny nowotworowe. Bądź dobry dla siebie i bezwzględny dla raka

  Połowa dorosłej populacji ludzkości musi się liczyć z tym, że zachoruje na raka. Możesz temu zapobiec stosując holistyczny program, dzięki któremu zdołasz zmniejszyć ryzyko zachorowania...

  Patronat medialny

  Patronat medialny