Obniżona cena! Samodzielne usuwanie bolu Powiększ

Samodzielne usuwanie bólu. Terapia powięzi

010011156

Autor: Jacek Skarbek

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 17,42 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

Autor od lat zajmuje się terapią dolegliwości bólowych stosując manualne metody. W tej książce wyjaśnia czym jest ból, podaje jego genezę oraz opisuje proste ćwiczenia pomocne w odzyskaniu pełni zdrowia. Podkreśla wagę powięzi, które tworzą w naszym ciele sieć połączeń. Dzięki olbrzymiej gęstości receptorów, stanowią one największy organ zmysłu. Biorą również udział w procesach odczuwania bólu. Poznasz technikę łagodzenia bólu głowy, najczęstszej dolegliwości na jaką uskarżają się ludzie. Aby się go pozbyć w 90% przypadków wystarczy wykonać ćwiczenia rozluźniające kark. Nauczysz się również skutecznych metod na wypadający dysk, rwę kulszową czy bóle stawów. Pozbędziesz się blokad w stawie krzyżowo-biodrowym, kręgosłupie i kolanach. Pokonaj ból bez tabletek i zabiegów.

EAN9788365404473
ISBN978-83-65404-47-3
Rok wydania2020
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron152
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-02-27

Polecam

Od lat męczyły mnie nieznośne bóle głowy. Dopadały mnie w różnych sytuacjach i nie potrafiłam w żaden sposób znaleźć ich przyczyny. Po przeczytaniu tej książki zaczęłam wykonywać ćwiczenia zgodnie z opisem i znów mogę normalnie funkcjonować. Od trzech tygodni nie miałam bólu głowy. Moją radość z pewnością rozumieją ci, którzy je miewają. Im w szczególności polecam tę książkę.

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Samodzielne usuwanie bólu. Terapia powięzi

  Samodzielne usuwanie bólu. Terapia powięzi

  Książka wyjaśnia czym jest ból, podaje przyczyny jego powstawania oraz proste ćwiczenia pomocne w odzyskaniu pełni zdrowia.

  Patronat medialny

  Patronat medialny