Olej magnezowy. Bezpieczne terapie środkiem o najwyższej przyswajalności Powiększ

Olej magnezowy. Bezpieczne terapie środkiem o najwyższej przyswajalności

010011134

Autor: Brigitte Hamann

Wydawnictwo Vital

Magnesiumöl

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

41,99 zł

Magnez bierze udział w przebiegu wszystkich procesów zachodzących w organizmie i jest kluczem do zdrowia. Z kolei najlepszym sposobem na jego przyswojenie jest olej magnezowy, który przenikając przez skórę, bezpośrednio dociera do tych części organizmu, które potrzebują go najbardziej. Autorka podaje przepis na samodzielne przygotowanie oleju magnezowego oraz szczegółowo opisuje jego zastosowanie i dawkowanie na wiele dolegliwości. Dowiesz się jak chronić swoje serce i naczynia krwionośne oraz zmniejszyć ryzyko wystąpienia zawału czy udaru. Znajdziesz również proste metody na rozluźnienie mięśni, obniżenie poziomu stresu, poprawienie jakości snu i wzmocnienie kości. W prosty sposób zdołasz wyostrzyć pamięć i koncentrację. Wybierz naturę zamiast tabletek.
EAN 9788365404329
ISBN 978-83-65404-32-9
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 256
Oprawa Miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-10-28

Polecam

Od jakiegoś czasu miałam problemy ze snem. Nie chciałam brać tabletek nasennych ponieważ wiem, że można się od nich uzależnić. Szukając odpowiedniej alternatywy natknęłam się na tę książkę. Kupiłam odpowiednie składniki i sama zrobiłam olej magnezowy. Stosuję go już dwa tygodnie i jestem bardzo zadowolona z efektów. Bez problemów przesypiam całą noc i wstaję wypoczęta. To niesamowite jak proste może być odzyskanie zdrowia. Polecam.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię

Olej magnezowy. Bezpieczne terapie środkiem o najwyższej przyswajalności

Olej magnezowy. Bezpieczne terapie środkiem o najwyższej przyswajalności

Książka przedstawia dobroczynne działanie magnezu, który bierze udział w przebiegu wszystkich procesów zachodzących w organizmie i jest kluczem do zdrowia.