Obniżona cena! Yin Joga Powiększ

Yin Joga. Najspokojniejszy trening świata

010011122

Autor: Bernie Clark

Wydawnictwo Vital

The Complete Guide to Yin Yoga. The Philosophy and Practice of Yin Yoga

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

Yin joga jest spokojną, bardzo odprężającą praktyką dla wszystkich. Jest idealna dla osób z kontuzjami, bólami kolan, ramion czy szyi. Koncentruje się na stawach, ścięgnach, więzadłach oraz tkance łącznej. W książce odnajdziesz fizyczne korzyści płynące z ćwiczeń yin jogi oraz wyjaśnienie sposobów, w jakie ona może Ci pomóc energetycznie, emocjonalnie i umysłowo. Asany przedstawione są w przystępny sposób, co pozwala na pełne ich doświadczanie i bezpieczne wykonywanie. Regularna praktyka tej formy jogi poprawia nie tylko zdrowie, ale także wzmacnia ciało i co najważniejsze, poszerza zakres wykonywanych ruchów. Pozwala na lepsze poznanie siebie, zmniejszenie poziomu stresu, rozluźnienie, a także poprawę trawienia i pracy serca. Spokojny trening – zrelaksowane ciało.

EAN9788365404282
ISBN978-83-65404-28-2
Rok wydania2019
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron420
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-03-02

Równowaga na co dzień

Dróg prowadzących do utrzymania zdrowia, witalności i długiego życia jest bardzo wiele. Jedną z nich jest yin joga, której celem jest wspomaganie w różnych sytuacjach.
Bernie Clark przekazuje swoje doświadczenie przekonując do codziennego wykonywania ćwiczeń. Przedstawia zalety yin jogi, jej filozofię, teorię yin - yang, genezę powstania jogi, pięć głównych systemów w taoizmie, współczesnych nauczycieli yin jogi i zasady wykonywania prezentowanych ćwiczeń.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/02/317-yin-joga.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2016-11-15

Yin Joga!

Sięgając po tę pozycję nie spodziewałam się, że otrzymam aż tak złożoną i kompleksową publikację na temat yin jogi. Bernie Clark ma niesamowitą wiedzę i stale ją rozwija – co można wywnioskować po przejrzeniu bibliografii, która przysłużyła się do napisania tej książki. W bardzo przystępny i przejrzysty sposób dzieli się tą wiedzą z czytelnikami, i wierzcie mi – ta lektura to naprawdę dobra rzecz! W bardzo dokładny i konkretny sposób podchodzi do teorii i praktyki jin yogi, co jest jej największą zaletą. Jin yoga to niesamowita sprawa, która nauczy Was spokoju, kontrolowania ciała i umysłu, a także sprawi, że pozbędziecie się różnego rodzaju bólu. To praktyka, która koi nerwy, potrafi wyciszyć i nauczyć większej świadomości – sprawdzone i przetestowane, gorąco polecam książkę oraz cielesną praktykę!

  Oceń 
  2016-09-15

  Jest to jedna z moich ulubionych i cenionych książek na temat yi

  Jestem instruktorem jogi i już od jakiegoś czasu interesuję się tą praktyką. To kompletny, łatwy do naśladowania poradnik z niezwykle dobrymi i pomocnymi zdjęciami, które pozwalają na dokładne zrozumienie pozycji i asan tej techniki. Niezwykle pomocny dla nauczycieli, którzy mogą uczyć praktyki yin jogi i sami korzystać z niektórych przygotowanych sekwencji. Polecam ją również swoim uczniom.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Yin Joga. Najspokojniejszy trening świata

   Yin Joga. Najspokojniejszy trening świata

   Yin joga to spokojna, odprężająca praktyka dla wszystkich. Buduje harmonię ciała, umysłu i serca.

   Patronat medialny

   Patronat medialny