uzdrawiaj ca moc lasu Powiększ

Uzdrawiająca moc lasu. Lecznicza energia drzew i roślin

010011091

Autor: Clemens G. Arvay

Wydawnictwo Vital

Der Biophilia-Effekt - Heilung aus dem Wald

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

49,90 zł

Nasza cena:

42,40 zł

Udowodniono, że oglądanie filmów i zdjęć związanych z naturą oddziałuje wzmacniająco i łagodzi ból. Autor dowodzi istnienia leczniczej komunikacji roślin z innymi istotami. Dzięki tej książce poznasz terapię leśną i zrozumiesz, że powietrze wokół drzew ma działanie antynowotworowe, relaksacyjne i dosłownie działa jak leczniczy napój. Zrozumiesz, że jeden dzień spędzony w lesie wzmocni Twój układ odpornościowy na tyle, że przez kolejny tydzień żaden zbędny drobnoustrój nie będzie w stanie przeżyć w Twoim ciele. Poznasz również wpływ Twojego samopoczucia na stan zdrowia i nauczysz się świadomie kreować własne emocje. Znajdziesz tu zarówno szczegółowe opisy terapii, jak i wiele wartościowych wskazówek i ćwiczeń do wykonania. Odzyskaj więź z naturą!

EAN9788381684477
ISBN978-83-8168-447-7
Rok wydania2020
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron276
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-12-05

Zielona energia!

To ciekawa pozycja, która może się przydać niejednej osobie. Ja nie znalazłam w niej nic zaskakującego, bowiem od dziecka uwielbiam utrzymywać kontakt z naturą, nie raz przytulam się do drzew, a chodzenie boso po trawie to dla mnie rzecz całkowicie normalna. Wiem jednak, że dla wielu osób jest to coś absurdalnego, dlatego być może ta pozycja otworzy im oczy. Naprawdę warto spróbować, w końcu nic się nie traci, a można tylko zyskać!

  Oceń 
  2016-05-13

  Potęga lasu

  Któż z nas nie uwielbia spędzać czasu na łonie natury. Dotychczas sądziłam, że gwarantuje to tylko relaks, ale dzięki tej książce uświadomiłam sobie, jak szerokie jest spektrum oddziaływań środowiska naturalnego na każdego człowieka. Wiem, że wrócę do domu nie tylko zrelaksowana, ale również naładowana, a mój organizm będzie w stanie pokonać wszelkie choroby, jakie będą mi zagrażać. Gorąco polecam i książkę, i kontakt z naturą.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Uzdrawiająca moc lasu. Lecznicza energia drzew i roślin

   Uzdrawiająca moc lasu. Lecznicza energia drzew i roślin

   Dzięki książce poznasz terapię leśną i zrozumiesz, że powietrze wokół drzew ma działanie antynowotworowe, relaksacyjne i lecznicze.

   Patronat medialny

   Patronat medialny