uzdrawiajaca moc herbaty Powiększ

Uzdrawiająca moc herbaty. Terapeutyczne właściwości tradycyjnych herbat i ziołowych naparów

01555186

Autor: Caroline Dow

Wydawnictwo Vital

The Healing Power of Tea: Simple Teas & Tisanes to Remedy and Rejuvenate Your Health

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,15 zł

Picie herbaty to nie tylko przyjemność, ale też przywracanie zdrowia i młodości. Można po nią sięgać, gdy standardowe leki wywołują zbyt wiele skutków ubocznych. Preparaty roślinne oddziałują na organizm w łagodny sposób. Pobudzają naturalny system obronny organizmu i świetnie sprawdzają się jako środek zapobiegawczy oraz leczniczy niwelujący liczne objawy chorobowe, nawet chroniczne. Autorka przekazuje pełnię wiedzy na temat herbat czarnych, zielonych, czerwonych, białych i wielu ziół. Nauczysz się sposobów przyrządzania naparów i ich dawkowania. Poznasz metody pozbywania się takich dolegliwości jak problemy skórne, bóle stawów, rak, problemy z kośćmi. Z łatwością oczyścisz nerki i wątrobę, pozbędziesz się zmęczenia i zniwelujesz działanie stresu. Napary, które leczą.

EAN9788364278778
ISBN978-83-64278-77-8
Rok wydania2015
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron232
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-08-25

W herbacie siła!

W dzieciństwie razem z babcią zbierałam zioła, które suszyłyśmy, a zimą przyrządzałyśmy wszystkim domownikom napary na rożne dolegliwości. Pamiętam pyszną herbatkę z lipy, która łagodziła kaszel i strasznie gorzką z piołunu, ale niezwykle skuteczną przy rozwolnieniach. Na szczęście te tradycje nie umierają, a wraz z takimi książkami jak ta, odżywają na nowo. Możemy z nich czerpać ogromną wiedzę i poprawić swoje zdrowie. Spotkałam również lekarzy, którzy zalecali picie ziół aby wspomóc leczenie. Książka ta jest wyjątkowym samouczkiem dla tych, którzy chcą podreperować swoje zdrowie.

  Oceń 
  2015-12-31

  Cudowna herbata

  Caroline Dow od lat zajmuje się zielarstwem, stąd też umieszczenie w książce wielu herbat przygotowywanych na bazie ziół. Właściwie nie uznaję ziół za herbatę, autorka również nie do końca, jednak nie da się ukryć, że wiele roślin niesie w sobie wiele dobrego. Znajdziecie tutaj informacje o tym, jakie napary czy zioła stosować na dręczące Was dolegliwości. Istotnym rozdziałem jest również ten, w którym autorka opisuje, jak należy parzyć herbatę. Zaczyna od podstaw – nawet od wymienienia podstawowych rzeczy, których potrzebujemy.
  „Uzdrawiająca moc herbaty” to krótka i zwięzła pozycja przedstawiająca korzyści płynące z jej picia oraz prezentująca dodatkowe rośliny, z których możemy czerpać zdrowie. Będzie idealna nawet dla laika, który do tej pory nie miał do czynienia z ziołolecznictwem czy też nie interesował się zbytnio tym, jakie dobrodziejstwo niesie w sobie herbata. Książka jest pełna ciekawostek i przydatnych wskazówek, z którymi warto się zapoznać. Polecam!
  Całość na: bookeaterreality.blogspot.com


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Uzdrawiająca moc herbaty. Terapeutyczne właściwości tradycyjnych herbat i ziołowych naparów

   Uzdrawiająca moc herbaty. Terapeutyczne właściwości tradycyjnych herbat i ziołowych naparów

   Autorka przekazuje ogromną wiedzę na temat herbat i wielu ziół, wraz z listą dolegliwości, które można wyeliminować przy ich pomocy.

   Patronat medialny

   Patronat medialny