Obniżona cena! Żywność pełna kłamstw. Jak przemysł spożywczy świadomie rujnuje Twoje zdrowie Powiększ

Żywność pełna kłamstw. Jak przemysł spożywczy świadomie rujnuje Twoje zdrowie

01001975

Autor: dr Hans-Ulrich Grimm

Wydawnictwo Vital

Die Ernährungslüge. Wie uns die Lebensmittelindustrie um den

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

Liczba świadomych konsumentów ciągle wzrasta. Chcemy odżywiać się zdrowo, naturalnie i ekologicznie. Ale czy zawsze mamy pewność, że żywność, którą kupujemy nie zawiera szkodliwych substancji ukrytych pod niepozornymi nazwami? Dr Grimm jest ekspertem zajmującym się odżywianiem oraz dziennikarzem śledczym specjalizującym się w tropieniu oszustw koncernów spożywczych. Dzięki tej publikacji dowiesz się, że chleb i mleko mogą uzależniać w ten sam sposób jak narkotyki. Poznasz całą prawdę o glutaminianie – czy prawdą jest, że zabija komórki mózgu. Znajdziesz informacje o zgubnym wpływie popularnych przekąsek dla dzieci. Poznasz zależność pomiędzy spożywaniem czekolady a udanym życiem seksualnym. Wykorzystując przedstawione tu informacje nauczysz się wybierać zdrową żywność.

Poznaj prawdę i postaw na zdrowie.

EAN9788364278532
ISBN978-83-64278-53-2
Rok wydania2014
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron320
Oprawamiękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-06-23

Żywność pełna kłamstw...

,,Chemia w pożywieniu" wywarła na mnie spore wrażenie i ustawiła wysoko poprzeczkę. Okładka ,,Żywność pełna kłamstw" przemawia do mnie i w pełni pasuje do treści książki,

O tym w jaki sposób przemysł spożywczy świadomie rujnuje moje i Twoje zdrowie Dr Hans-Urlich Grimm wyjaśnia lekkim, przystępnym językiem.

Mówiąc prostymi słowami, książka wyciąga na światło dzienne to, jakich przekrętów podejmują się producenci, aby wyjść na swoje nie zważając przy tym na nasze zdrowie.

Dużo treści skupia się na tym jak niebezpieczna dla naszego mózg jest wysoko-przetworzona żywność pełna szkodliwych "ulepszaczy" . Naturalna, zdrowa żywność jest smaczna sama w sobie i tych dodatków nie potrzebuje, więc czym naprawdę jest to co kupujemy w marketach?

Czy dodatki takie jak np. glutaminian i aspartam naprawdę są szkodliwe, czy może nie mają żadnego wpływu na nasz organizm jak sądzą koncerny?

,,Producenci produktów spożywczych oraz multikoncerny dodatków spożywczych zrobią wiele, aby rozwiać wszelkie wątpliwości wobec tych wynalazków. Zlecają przeprowadzanie badań, wspierają profesorów, którzy są im przychylni, opłacają spoty reklamowe, aby wpłynąć na opinię publiczną i zwalczyć tym samym krytyków."

Chemiczne dodatki mają wpływ nie tylko na nasze samopoczucie i funkcjonowanie mózgu, ale również w dużej mierze przyczyniają się do rosnącej wciąż liczby osób z otyłością.

Wypowiedzi dotyczące szkodliwości niektórych produktów i dodatków na nasze zdrowie oraz chorób jakich przez taką żywność

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-01-07

Dzięki tej książce dowiesz się, jakich produktów unikać, czym je

Wreszcie książka, która wyjaśnia w sposób bezstronny wszystko na temat ogólnie dostępnej żywności i tego co ona zawiera. Książka, która kształci na temat ryzyka i skutków ubocznych gotowych produktów kupowanych w supermarkecie, które występują w naszej współczesnej diecie. Jak one działają na nasz organizm, jak doprowadzają do powstawania wielu ciężkich chorób i wreszcie jak koncerny spożywcze bez żadnych skrupułów wstrzykują świństwa do produktów, które my spożywamy. Ta książka pomogła mi zmienić moją dietę i sposób odżywiania. Dziękuję

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Żywność pełna kłamstw. Jak przemysł spożywczy świadomie rujnuje Twoje zdrowie

Żywność pełna kłamstw. Jak przemysł spożywczy świadomie rujnuje Twoje zdrowie

W książce tej Dr Grimm przedstawia szokujące informacje na temat tego, co zawiera codzienne pożywienie.