Choroba pierwszym krokiem do pe ni zdrowia Powiększ

Choroba pierwszym krokiem do pełni zdrowia

01557026

Autor: Monika Godlewska

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,57 zł

Książka

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

24,90 zł

Autorka bestselleru „Jak pokonałam raka” w swojej najnowszej książce prezentuje szersze podejście do wszystkich nękających ludzi chorób i ujawnia, jak można z nich wyciągnąć wymierne korzyści. Dzięki niej poznasz siłę przebaczenia i dowiesz się, jakie konsekwencje może mieć ciągłe niezadowolenie z codzienności. Uświadomisz sobie ryzyko związane z destrukcyjnymi emocjami i negatywnymi myślami. Autorka podpowiada, jak można nie tylko zdiagnozować swoje problemy, ale też, w jaki sposób je samodzielnie rozwiązać. Korzysta przy tym z dorobku Berta Hellingera. Tym samym podaje doskonałe sposoby na pokonywanie chorób u dzieci i dorosłych. Dzięki niej uzyskasz całościowe zdrowie – fizyczne, duchowe i mentalne. Choroba – Twoja szansa na prawdziwe uzdrowienie.

EAN9788373776807
ISBN978-83-7377-680-7
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron152
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-09-17

Zdrowie w naszych rękach!

Nikt nie lubi chorować lecz uświadomienie sobie jej roli w naszym życiu i zrozumienie przyczyn takiego stanu uruchamia w organiźmie mechanizmy pozytywnych trabsformacji fizycznych jak i psychicznych. W życiu nic nie dzieje się przypadkowo a choroba to taki element naszego istnienia, który pokazuje co powinniśmy zmienić w sobie, co jest dla nas istotne, czego się pozbyć , co poprawić. Jak wykorzystamy chorobę - to zależy od nas.

Książka uświadamia rolę wyzwolenia w sobie szczęścia i zadowolenia w drodze do dobrego samopoczucia i uzdrowienia. Osiagnięcie szczęścia nie jest łatwe dla wielu osób, gdyż uzależniają je od wielu czynników. Dla każdego jest ono czymś innym. Dla jednych będzie to pełny portfel, dla innych wspaniałe wakacje, sukcesy czy piękny dom, narodziny dziecka, własny ślub. To są jednak zewnętrzne aspekty szczęscia uwarunkowane sytuacjami. Dla mnie szczęście to przede wszystkim stan umysłu. Umiejętnosć cieszenia się chwilą, spokój umysłu, odpoczynek, akceptacja siebie i docenianie każdego momentu życia przynosi ukojenie prowadzi do udanego życia a przede wszystkim doskonałego zdrowia.

Cała recenzja na blogu:
http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/09/120-choroba-pierwszym-krokiem-do-peni.html

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-08-20

Uzyskaj całościowe zdrowie – fizyczne, duchowe i mentalne

Choroba w naszej kulturze jest uznawana za coś złego. Jednocześnie wielu z nas uważa, że schorzenia są związane z naszym stanem duchowym. Jak to możliwe, że nie potrafimy wykorzystać tej wiedzy i wykorzystać chorób jako znakomitych narzędzi do diagnozowania swojego stanu – zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego? Na szczęście na rynku pojawiają się książki takie jak ta. Otwierają one oczy ludzi na konieczność zmiany trybu życia i sposobu myślenia. Warto poznać tę wiedzę zanim zwyciężą nas choroby i wywołujące je negatywne aspekty codzienności.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Choroba pierwszym krokiem do pełni zdrowia

Choroba pierwszym krokiem do pełni zdrowia

Książka o sile przebaczenia i konsekwencjach jakie może mieć ciągłe niezadowolenie z codzienności.

Patronat medialny

Patronat medialny