Obniżona cena! noni Powiększ

Noni. Polinezyjski sekret zdrowia

010011155

Autor: Renata Zarzycka

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 20,57 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

Uzdrawiające właściwości noni, czyli morwy indyjskiej, są znane Polinezyjczykom od stuleci. Czas abyś i Ty z nich skorzystał. Autorka przedstawia niesamowite walory lecznicze noni i produkowanego z niego soku. Jego spożywanie zalecane jest przy chorobach skóry, owrzodzeniach, ropniach i ranach. Pije się go przy zakłóceniach układu immunologicznego, infekcjach bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych, nadciśnieniu, zapaleniu płuc, malarii czy grypie. Podaje się go diabetykom, cierpiącym na raka, w leczeniu dróg oddechowych i jako środek przeciwbólowy. Noni zawiera wyjątkowo wysokie stężenie prokseroniny, enzymu mającego zdolność naprawy chorych komórek, w tym nowotworowych. Jego właściwości terapeutyczne potwierdziły liczne badania naukowe. Noni – Twój sposób na zdrowie.

EAN9788365404510
ISBN978-83-65404-51-0
Rok wydania2017
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron144
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-02-27

Polecam

Noni piję już od jakiegoś czasu, ale nie przywiązywałem wcześniej wagi do jakości soku który kupowałem. W końcu ktoś rzetelnie wyjaśnił po jaki sok noni należy sięgać oraz w jakiej postaci są wykonywane produkty na bazie tego owocu. Teraz już wiem co dla mnie jest najlepsze i co mi będzie najbardziej odpowiadać. Niezwykle istotna jest informacja, jakie formy przetwarzania soku pozwalają na zachowanie wszystkich składników biologicznie czynnych, zawartych w świeżych owocach noni. W książce jest dużo więcej innych ciekawostek, polecam.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Noni. Polinezyjski sekret zdrowia

Noni. Polinezyjski sekret zdrowia

Z książki dowiesz się, czym należy się kierować przy wyborze soku z noni i jak stosować go na dręczące Cię dolegliwości.

Patronat medialny

Patronat medialny