Obniżona cena! Żywność probiotyczna Powiększ

Żywność probiotyczna

010011111

Autor: Donna Schwenk

Wydawnictwo Vital

Cultured Food for Health: A Guide to Healing Yourself with P

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Autorka ujawnia związek pomiędzy pozbawioną równowagi florą jelitową i dolegliwościami takimi jak nadciśnienie, alergie, depresja, autyzm, zespół jelita drażliwego i wiele innych. Instruuje, jak się ich pozbyć spożywając probiotyczne produkty – kefir, kombuchę i kiszone warzywa. Stosując opracowany przez nią program żywieniowy możesz zalać swój organizm miliardami pożytecznych bakterii, które zneutralizują chemiczne związki w ciele i pozwolą mu uzdrowić się w naturalny sposób. Znajdziesz tu ponad 100 przepisów na proste i smaczne potrawy zawierające probiotyczną żywność, od koktajli po desery. Poznasz również przydatne informacje dotyczące korzystnych właściwości prebiotyków takich jak jabłka, brokuły, cebula czy miód.

Naturalna żywność gwarancją zdrowia!
EAN 9788365404190
ISBN 978-83-65404-19-0
Rok wydania 2016
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 324
Oprawa Miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-07-13

Poznaj siłę dobrych bakterii :)

Alergia to prawdziwy potwór wysysający radość z każdego dnia. Ze swoją bestią zmagałam się od dziecka a z każdym kolejnym rokiem czułam, jak mój niewidzialny nieprzyjaciel rośnie w siłę. Dzięki tej książce zrozumiałam, że sama byłam po części odpowiedzialna za swój opłakany stan, ponieważ nieustannie zalewałam własne ciało pokarmami, które niszczyły „dobre bakterie” w moim ciele. Teraz wiem, jak wprowadzić program naprawczy i już po kilku dniach stosowania żywności probiotycznej odczuwam zauważalną różnicę. Jestem podekscytowana całkowitym wyeliminowaniem alergii, które już wkrótce z pewnością nastąpi.

Napisz opinię

Napisz opinię

Żywność probiotyczna

Żywność probiotyczna

Autorka ujawnia związek pomiędzy pozbawioną równowagi florą jelitową i dolegliwościami takimi jak nadciśnienie, alergie, depresja, autyzm, zespół jelita drażliwego i wiele innych.