Płatki zapachowe z wosku OUD WOOD (drewno arganowe) True Scents (6 sztuk)

10237045

Bolsius Nederland B.V.

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  8,90 zł

  Płatki zapachowe z wosku / wosk zapachowy OUD WOOD (drewno arganowe) z serii True Scents

  Od klasycznych po nowe, modne zapachy. Kolekcja True Scents ma to wszystko. Z naturalnymi ekstraktami i dbałością o jakość, aby cieszyć się każdym zapachem tak długo, jak to możliwe. Aby chwila trwała dłużej.
  Oud wood:
  Bogate, intensywne drzewo agarowe - zdecydowany i orientalny zapach.
  • nuty głowy: miód
  • nuty serca: drzewo cedrowe, akordy dymne
  • nuty bazy: drzewo agarowe, paczula, szafran
  Ilość płatków:
  6 sztuk
  Skład:
  parafina, naturalne olejki zapachowe
  Sposób użycia:
  Wystarczy położyć płatki na kominku i podgrzać je zwykłym tea lightem. Do stosowania tylko w kominkach ceramicznych. Aby uniknąć odprysków, nie należy dodawać wody lub oleju do wosku. Każdy płatek składa się z czterech podzielnych części. Łatwe do czyszczenia, ponieważ po wystygnięciu wosk w kominku zastyga, tworząc bryłę, którą bez problemu można wyjąć.
  Przygotowanie:
  Woski zapachowe należy stosować w przeznaczonych do tego celu kominkach, zgodnie z zamieszczoną na opakowaniu w postaci piktogramów instrukcją użycia. W kominku umieścić od 1 do 2 płatków wosku o wybranym zapachu (zapachy można dowolnie łączyć). W dedykowanym miejscu umieścić podgrzewacz, który należy zapalić. Aby cieszyć się zapachem przez pełne 25h należy pamiętać o wymianie zużytych podgrzewaczy. W celu wymiany wosków na inne, należy zgasić podgrzewacz, odczekać aż kominek wystygnie, po czym ponownie go zapalić na około minutę. Pozwoli to delikatnie rozpuścić wosk, co ułatwi usunięcie z kominka. Po przetarciu kominka suchą ściereczką jest on gotowy do ponownego użytku. Zalecamy korzystanie z podgrzewaczy maksymalnie 4-godzinnych.
  EAN8717847139320

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Płatki zapachowe z wosku OUD WOOD (drewno arganowe) True Scents (6 sztuk)

  Płatki zapachowe z wosku OUD WOOD (drewno arganowe) True Scents (6 sztuk)