Obniżona cena! Mózg zmienia się sam Powiększ

Mózg zmienia się sam

010011189

Autor: dr Norman Doidge

Wydawnictwo Vital

The Brain That Changes Itself: Stories of Personal Triumph f

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-35%

Cena katalogowa:

59,90 zł

Nasza cena:

38,94 zł

Nowa nauka o neuroplastyczności obala powszechnie panującą ideę, że wydajność ludzkiego mózgu jest stała. Mózg może zmienić swoją strukturę i znaleźć nowe sposoby by prawidłowo funkcjonować, gdy jego część ulegnie uszkodzeniu. Autor opisuje niekonwencjonalne metody leczenia urazów mózgu. Odkryjesz sposoby na poprawę pamięci oraz osiąganie lepszych wyników w nauce. Znajdziesz dowody na to, że możliwe jest wyostrzenie pamięci osiemdziesięciolatków do tego stopnia, że komfort ich życia poprawi się do poziomu z czasu, gdy mieli pięćdziesiąt pięć lat. Dowiesz się w jaki sposób przeprogramować swój mózg za pomocą myśli, by uleczyć dotychczas uważane za nieuleczalne, obsesje, traumy, ataki paniki czy choroby neurodegeneracyjne. Kup tę książkę. Twój mózg będzie Ci wdzięczny.
EAN 9788365404794
ISBN 978-83-65404-79-4
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 480
Oprawa miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-06-01

.

Gdy moja babcia zachorowała na Alzheimera zaczęłam szukać alternatywnych sposobów leczenia. Internet jest pełen różnych porad, jednak ta książka okazała się prawdziwą skarbnicą wiedzy. Wspólnie z lekarzem wybraliśmy ćwiczenia, które wykonuje babcia i widać znaczną poprawę. Nie ma już problemów z pamięcią. Sama też korzystam z informacji z tej książki. Jestem w stanie znacznie szybciej przyswoić wiedzę niż wcześniej. Polecam.

Napisz opinię

Napisz opinię

Mózg zmienia się sam

Mózg zmienia się sam

Z publikacji dowiedz się w jaki sposób przeprogramować swój mózg za pomocą myśli, by uleczyć obsesje, traumy, ataki paniki czy choroby neurodegeneracyjne.