Obniżona cena! Sok z mlodego jeczmienia Powiększ

Sok z młodego jęczmienia. Eliksir młodości i gwarancja zdrowia

01557087

Autor: Barbara Simonsohn

Wydawnictwo Vital

Gerstengrassaft: Verjüngungselixier und naturgesunder Power-

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

Jeżeli chcesz wzmocnić swoją witalność, najlepiej sięgnij po naturalne składniki. Jednak nie wszystkie z nich przysłużą Ci się w takim samym stopniu. Barbara Simonsohn w swojej książce zdradza np., dlaczego powinieneś wybrać jęczmień zamiast równie popularnej pszenicy. Dowiesz się z niej także, jak łatwo możesz założyć i prowadzić ekologiczną uprawę jęczmienia w domu na swoje potrzeby.

Książką powinny zainteresować się osoby, które narażone są na różnego rodzaju promieniowanie. Autorka tłumaczy, w jaki sposób sok z jęczmienia chroni przed radioaktywnością, promieniowaniem UV i leczy dolegliwości popromienne. Z publikacji dowiesz się też, czy jęczmień zapobiega nowotworom i czy można go stosować w leczeniu raka. Poznasz również skuteczny sposób na przywrócenie młodości przy wykorzystaniu właściwości soku z jęczmienia i zawartych w nim łatwo przyswajalnych aminokwasów, witamin i antyoksydantów, takich jak Glycolosyl Isovitexin (2-O„-GIV) . Jedna szklanka soku z młodego jęczmienia naładuje Cię energią na cały dzień. Jednak ten naturalny napój energetyczny możesz spożywać także pod postacią smacznych dań, korzystając z zawartych w książce przepisów na różnorodne potrawy z jego wykorzystaniem.

Młody jęczmień – źródło energii i zdrowia.

EAN9788364278471
ISBN978-83-64278-47-1
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron208
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-12-17

Odzyskałam radość życia

Autorka ma rację pisząc, że pakujemy w siebie puste kalorie, które nie odżywiają naszego organizmu. Coraz mniej czasu przeznaczamy na przygotowywanie posiłków, a częściej kupujemy gotowe produkty do odgrzania. Przyznam, że od kiedy piję jedną szklankę dziennie soku z jęczmienia nie mam porannych zawrotów głowy, które towarzyszyły mi przez kilka lat. Z radością i pełna energii wykonuję swoje obowiązki. Mogę śmiało stwierdzić, że odzyskałam radość życia dzięki sokom z młodego jęczmienia.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Sok z młodego jęczmienia. Eliksir młodości i gwarancja zdrowia

Sok z młodego jęczmienia. Eliksir młodości i gwarancja zdrowia

Książka traktująca o zdrowotnych właściwościach soku z młodego jęczmienia.

Patronat medialny

Patronat medialny