New Olejek z drzewa herbacianego (10 ml) PROFARM Powiększ

Olejek z drzewa herbacianego (10 ml) PROFARM

08282007

PROFARM

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Nasza cena:

13,90 zł

Olejek z drzewa herbacianego - aromaterapeutyczny

Aromaterapia to wyjątkowo skuteczna i niezwykle przyjemna metoda leczenia za pomocą zapachów oraz sposób na zachowanie zdrowia i urody. Opiera się na zastosowaniu leczniczych i terapeutycznych właściwości roślin z wykorzystaniem odpowiadających im olejków eterycznych. Tam, gdzie inne metody naturalne działają zbyt powolnie, OLEJKI zastępują nawet antybiotyki, a co najważniejsze: ich działanie w jednakowym stopniu obejmuje ciało, jak i duszę.
Zastosowanie:
Zakażenie gardła, przeziębienie, grypa, katar i kaszel, trądzik, opryszczka, grzybica stóp i głowy, łuszczyca, liszaje, łojotok
Działanie:
Olejek uzyskiwany z drzewa herbacianego, ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne. Pomaga zwalczać przeziębienia. Posiada silne właściwości antyseptyczne - wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Wykorzystywany jest do łagodzenia wszelkich podrażnień skóry. Wpływa korzystnie na trądzik i doskonale oczyszcza skórę tłustą. Olejek drzewa herbacianego skutecznie oczyszcza i poprawia wygląd skóry.
Odstrasza owady, łagodzi skutki ukąszeń.
Sposób użycia:
masaż: 10 ml (łyżka stołowa) oleju bazowego wymieszać z 3-5 kroplami olejku,
kąpiele: 10-15 kropli olejku na 3/4 wanny ciepłej wody,
aromatyzacja: rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą.
odświeżanie powietrze: w domu - nasączyć gazik i wciągnąć go na początku odkurzania, w samochodzie - nasączyć wyschniętą choinkę samochodową lub uzupełnić wkład odświeżacza powietrza
Objętość netto:
10 ml
Składniki:
Malaleuca Altenifolia OIL, limonene, linalool, geraniol (naturalne składniki olejku)
Producent:
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutyczno-Kosmetycznej PROFARM
EAN 5903397000071

Polecamy również

Napisz opinię

Olejek z drzewa herbacianego (10 ml) PROFARM

Olejek z drzewa herbacianego (10 ml) PROFARM