Obniżona cena! Z daleka od mleka Powiększ

Z daleka od mleka. Cała prawda o szkodliwości mleka zwierzęcego i jego przetworów

010011052

Autor: Bożena Przyjemska

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

Picie mleka oraz spożywanie jego przetworów stanowi poważne zagrożenie dla naszego organizmu. Przekonuje o tym znana i ceniona naturoterapeutka, dietetyczka i osteopatka. Przedstawia szereg informacji na temat szkodliwości nabiału popartych światowymi badaniami naukowymi. Udowadnia, że zawarte w mleku składniki (kazeina, laktoza, cukry zwierzęce) powodują uszkodzenie narządów wewnętrznych oraz nieodwracalne zmiany w układzie krążenia i kostnym. Informuje także, że wbrew powszechnym opiniom, mleko nie wzmacnia kości, a je osłabia. Z racji tego, że mleko krowie jest niezdrowe, proponuje proste metody na samodzielne sporządzenie mleka roślinnego, mieszanki bezmlecznej dla niemowląt oraz wiele przepisów diety bezmlecznej i bezglutenowej. Bądź świadomy, wybierz zdrowie.

EAN9788364278860
ISBN978-83-64278-86-0
Rok wydania2017
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron240
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-01-15

Książka godna polecenia

Problem ze współczesnym mlekiem jest taki, że nie zawiera ono nic wartościowego. Brak w nim jakichkolwiek witamin, minerałów, enzymów czy dobrych bakterii. Wszystkie cenne składniki są zabijane podczas pasteryzacji i homogenizacji. To właśnie przyczynia się do występowania tak wielu chorób, o których pisze autorka. Po przeczytaniu tej publikacji utwierdziłam się w przekonaniu, że mleko i nabiał to nic dobrego i wyeliminowałam go ze swojej diety już 2 tygodnie temu. To było bardzo dobre posunięcie, bo dolegliwość, która mi doskwierała od dłuższego czasu zniknęła. Wzdęcia, które tak mocno mi wcześniej dokuczały, ustąpiły. Rewelacja :)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-11-16

Wiedza a życie

Bardzo ładny poradnik dla osób z alergią i nielolerancją na białka mleka jednak nie obawiajcie się wszyscy, że mleko wam szkodzi to sprawdźcie u dietetyka poza tym sam piję mleko od zawsze podkreślam zawsze i po osiągnięciu dojrzałości rzadko chorowałem teraz od trzech lat nic mi nie jest i piję co najmniej litr mleka dziennie pozdrawiam autorkę i odsyłam do wiedzy akademickiej na temat systemu immunilogicznego oraz mechanizmów jego działania z naciskiem na działanie grasicy w okresie od 1 do 12 roku życia.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Z daleka od mleka. Cała prawda o szkodliwości mleka zwierzęcego i jego przetworów

  Z daleka od mleka. Cała prawda o szkodliwości mleka zwierzęcego i jego przetworów

  Książka o możliwym negatywnym wpływie picia mleka na ludzki organizm.

  Patronat medialny

  Patronat medialny

  TAGI: