Dieta 8 godzinna Powiększ

Dieta 8-godzinna. Obserwuj znikające kilogramy ...

01555056

Autor: David Zinczenko Peter Moore

Wydawnictwo Vital

The 8-Hour Diet. Watch the Pounds Disappear Without Watching

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Jeśli przetestowałeś już wszystkie możliwe diety i dalej masz problem z nadprogramowymi kilogramami – oto rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Przy zastosowaniu prostej zasady: przez 8 godzin jesz, co tylko chcesz, a kolejne 16 poświęcasz na trawienie - odżywisz organizm bez poczucia głodu i wyrzeczeń, stracisz zbędne kilogramy oraz zmniejszysz ryzyko wystąpienia chorób serca, cukrzycy, raka i choroby Alzheimera. Dieta 8-godzinna, w przeciwieństwie do innych programów odchudzających, działa na poziomie komórkowym. Wzmacnia funkcjonowanie mitochondriów, które są źródłem energii naszych organizmów. Dopełnieniem programu są ćwiczenia fizyczne i przepisy, na które wystarczy poświęcić 8 minut dziennie.

Schudnij bez wyrzeczeń.

 

Książkę poleca Gazeta Wyborcza

Dieta bez wyrzeczeń? 8 godzin jesz, 16 pościsz. I chudniesz

EAN9788364278181
ISBN978-83-64278-18-1
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron304
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-06-09

Dieta bez wyrzeczeń

Dieta, dzięki której można schudnąć szybko, zdrowo i bezpiecznie, tracąc nawet 2,5 kg tygodniowo? Nie trzeba liczyć kalorii i rezygnować z ulubionych potraw?
David Zinczenko i Peter Moore udowadniają, że jest to możliwe. W swojej książce pt. "Dieta 8 – godzinna" przedstawiają liczne dowody na to, że stosując tę dietę już nigdy nie będziemy musieli martwić się o swoją wagę, ani o jej wpływ na nasze zdrowie. Jest jeden warunek: należy jeść tylko w czasie 8 - godzinnego okresu w ciągu doby, przestrzegając jej zasad tylko przez 3 dni w tygodniu.
Książka została napisana przystępnym, zrozumiałym językiem. Dodatkowym atutem jest staranne wydanie z przejrzystym układem graficznym, wyraźną czcionką i elementami graficznymi oraz liczne przepisy i przykłady ćwiczeń. Ważne zagadnienia oraz przykłady skuteczności diety ujęte zostały w wyraźne, ozdobne ramki. Uzupełnieniem są tabele, schematyczne zestawienia przykładowych jadłospisów, porad i wskazówek.

Recenzja pochodzi z mojego bloga: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/06/95-dieta-8-godzinna.html

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-05-26

Nowy sposób odżywiania

Moja żona i ja jesteśmy właśnie na diecie 8-godzinnej, która rewelacyjnie na nas działa! Tracimy na wadze, i co ciekawe, oboje czujemy się świetnie i mamy mnóstwo energii. Przechodząc na ten sposób odżywiania myślałem, że będę "umierać" bez śniadania – a tu proszę, lekkie uczucie głodu czyni mnie bardziej aktywnym i mniej „pękatym” o poranku niż było to wcześniej. Mogę polecić każdemu to podejście do odżywiania, które naprawdę zamieniło moje życie w coś lepszego praktycznie bez żadnego wysiłku. I jeszcze jedno - czas, w którym nie jem i nawet nie myślę o jedzeniu stał się coraz bardziej wydajny i przyjemny, a moja skłonność do przejadania się nie jest już aktywna. Myślałem, że będę jeść więcej, gdy rozpocząłem okres spożywania posiłków tylko przez 8 godzin, jednak w rzeczywistości czuję się o wiele szybciej pełniejszy. To sposób żywienia, który w pełni przypadł nam do gustu i już po tygodniu zauważyliśmy u siebie nawzajem spadek tłuszczyku. Super, polecam.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Dieta 8-godzinna. Obserwuj znikające kilogramy ...

Dieta 8-godzinna. Obserwuj znikające kilogramy ...

Dieta 8-godzinna pozwoli Ci schudnąć szybko, zdrowo i bezpiecznie.

Patronat medialny

Patronat medialny