Obniżona cena! Dieta na płaski brzuch. Zrzuć aż 8 kg w 14 dni Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Dieta na płaski brzuch. Zrzuć aż 8 kg w 14 dni

01556295

Autor: David Zinczenko

Wydawnictwo Vital

Zero Belly Diet. Lose Up to 16 lbs. in 14 Days!

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  39,30 zł

  Nasza cena:

  19,65 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Nasze geny bywają bezlitosne – jednych obdarzają szczupłą sylwetką bez wyrzeczeń, podczas gdy inni muszą walczyć o zrzucenie każdego kilograma. David Zinczenko, specjalista od odchudzania, przedstawia nowatorski program, który pomoże Ci raz na zawsze rozprawić się z tłuszczem brzusznym i „wyłączyć” geny tycia. Dzięki specjalnie opracowanemu menu, pięćdziesięciu sprawdzonym przepisom i podręcznej liście zakupów, zapewnisz sobie maksimum przyjemności i minimum gotowania. Zmniejszysz ryzyko zachorowania na wiele chorób, m.in.: Alzheimera, wieńcowej, cukrzycę, zapalenia serca czy nowotworów. Poznasz łatwe i szybko przynoszące efekty ćwiczenia na płaski brzuch. Uwolnisz się od uczucia ciężkości, ograniczania swojego jadłospisu, kolejnych cudownych diet oraz stresu.

  Szczupła sylwetka bez wyrzeczeń!
  EAN
  ISBN978-83-65404-21-3
  Rok wydania2016
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron370
  OprawaMiękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Dieta na płaski brzuch. Zrzuć aż 8 kg w 14 dni

  Egz. ekspozycyjny - Dieta na płaski brzuch. Zrzuć aż 8 kg w 14 dni

  Autor ujawnia wyniki badań, które ujawniają sekret szczupłych osób i podaje przyczyny dla których część ludzi nie może stracić na wadze, bez względu na to jak bardzo się stara. Podpowiada jak wyłączyć geny tycia, podkręcić metabolizm, skończyć ze wzdęciami i osiągnąć płaski brzuch.