Obniżona cena! Zdrowe jelita Powiększ

Zdrowe jelita zdrowe życie.

010011064

Autor: Joachim Bernd Vollmer

Wydawnictwo Vital

Gesunder Darm -: gesundes Leben

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Jelita nazywane są drugim mózgiem. To od ich prawidłowej pracy zależy nasze samopoczucie. Często nie mamy świadomości, że takie choroby jak rak, nadciśnienie, reumatyzm, migrena, cukrzyca czy alergie mają w nich swoje źródło, a co za tym idzie, jedynie holistyczne podejście do zdrowia gwarantuje skuteczne pozbycie się powyższych dolegliwości. W dbaniu o jelita pomogą Ci skuteczne sposoby na pozbycie się zaparć i infekcji grzybiczych. Dzięki poradom Autora odciążysz układ odpornościowy, wzmocnisz mięśnie i stawy. Poprawisz wzrok, a Twoja skóra stanie się czysta, promienna i młodsza. Stosując jego rady samodzielnie dobierzesz najbardziej wartościowe produkty dla siebie. Autor opisuje powszechnie stosowane dodatki do żywności oraz ich wpływ na Twój organizm. Jelita kluczem do zdrowia. 

Jelita kluczem do zdrowia.

EAN9788364278945
ISBN978-83-64278-94-5
Rok wydania2017
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron348
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-02-04

Co szkodzi, a co leczy nasze ciało

To wspaniała książka, ponieważ dzięki niej odzyskałam zdrowie. Przed kilkoma laty zdiagnozowano u mnie nadciśnienie. Przyjmowałam tabletki, ale poprawy nie zauważyłam. Dzięki tej książce zrozumiałam jak działa organizm i co u mnie powoduje wysokie ciśnienie. Zmieniłam dietę i przyznam, że było to bardzo proste. Wcześniej bałam się nawet słowa dieta. Kojarzyło mi się z ogromnym wyrzeczeniem i uczuciem głodu. Nic bardziej mylnego. Jem to, co lubię i zdrowieję. Nie muszę już przyjmować tabletek. Schudłam też kilka kilogramów. Same dobre wiadomości, więc polecam wszystkim.

  Oceń 
  2016-01-27

  Nasze zrowie w naszych rękach

  Autor nazwał jelita naszym drugim mózgiem, gdyż jest on ściśle z nim powiązany. Nasze emocje, nastroje, myśli mają odbicie w pracy jelit, które reagują zarówno na negatywne jak i pozytywne bodźce. Pokazuje związek pomiędzy problemami jelitowymi a naszą psychiką. Stres, ciągłe dążenie do doskonałości, zazdrość, gniew, niepożądane obawy mają swoje odbicie w ich funkcjonowaniu. Objawami mogą być bóle głowy, zaparcia, biegunki albo choroby skórne. Dlatego podkreśla jak ważna jest praca nad sobą. Docenianie teraźniejszości, tego co posiadamy, zmienić podejście do życia to pożądane kroki do lepszego zdrowia.

  Książkę polecam wszystkim, którzy mają problemy trawienne ale i tym, którzy chcą tego uniknąć.

  recenzja na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2016/01/214-zdrowe-jelita-zdrowe-zycie.html

   Oceń 
   2016-04-02

   Samopoczucie brzucha

   Autor nie promuje żadnej konkretnej diety, podaje jedynie ogólne wskazówki, jak radzić sobie z poszczególnymi problemami. Niestety, bardzo często brakowało mi tutaj konkretów. Być może wiąże się to z tym, że moja wiedza na temat zdrowej diety jest już dosyć duża, dlatego od książek tego typu wymagam znacznie więcej, ale dla osoby, która do tej pory nie miała do czynienia z tą tematyką, może to być dobry start. Niezbyt nachalny, a jednak zwracający uwagę na podstawy, które trzeba znać. Pomocny z pewnością będzie ostatni rozdział, w którym znajdujemy opis najpopularniejszych produktów żywnościowych i ich wpływ na nasze zdrowie. Krotko mówiąc – żywność jako lek.

   „Zdrowe jelita, zdrowe życie” jest książką lekką i łatwą w odbiorze, która doskonale sprawdzi się w przypadku osób raczkujących w owej tematyce. Z pewnością zawiera w sobie wiele ciekawostek i wskazówek, ale dla niektórych może to być zdecydowanie za mało. Mimo wszystko cieszę się, że ją przeczytałam, bowiem dzięki temu uświadomiłam sobie, moja świadomość związana ze stylem życia i dietą jest naprawdę wysoka.

   Cała recenzja: http://www.bookeaterreality.blogspot.com/p/parapsychologicznie-5.html


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Zdrowe jelita zdrowe życie.

    Zdrowe jelita zdrowe życie.

    Autor opisuje metody, dzięki którym zdołasz przywrócić prawidłową pracę jelit i uregulować procesy trawienne.

    Patronat medialny

    Patronat medialny