Obniżona cena! Kryzys ozdrowieńczy. Jak przetrwać przełomowy moment w procesie leczenia Powiększ

Kryzys ozdrowieńczy. Jak przetrwać przełomowy moment w procesie leczenia

010011059

Autor: Bruce Fife

Wydawnictwo Vital

The Healing Crisis

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

29,90 zł

Nasza cena:

21,53 zł

Kryzys ozdrowieńczy jest integralną częścią każdej terapii naturalnej. Zazwyczaj występuje na początku kuracji i trwa kilka dni. Polega na zaostrzeniu objawów choroby w czasie, gdy organizm zwalczając jej przyczynę pozbywa się zbędnych substancji. Dzięki tej książce poznasz jego przyczyny, rozpoznasz go i nauczysz się działać, gdy do niego dojdzie. Autor pomoże Ci w zrozumieniu tego fenomenu, a także udzieli informacji jak czerpać korzyści ze stosowania dowolnej metody leczenia. Wsłuchując się w swoje ciało i dostosowując się do przekazywanych przez nie wskazówek sprawisz, że proces leczenia organizmu przebiegnie szybciej i łagodniej. Potrzebuje on czasu, żeby samodzielnie się naprawić i zacząć funkcjonować poprawnie.

Od kryzysu do zdrowia.

EAN9788364278976
ISBN978-83-64278-97-6
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron112
Oprawamiękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-02-03

Warto przetrwać kryzys do pełni zdrowia

Niezwykle pouczająca książka, która wyjaśnia, dlaczego podczas dowolnej metody oczyszczania czy głodówki odczuwamy pogorszenie stanu zdrowia i czujemy się gorzej. Dlaczego tak się dzieje i jak sobie z tym poradzić, by nie przerywać stosowanej kuracji dowiadujemy się od Autora. Wiele cennych praktycznych porad pozwoliło mi złagodzić ból głowy, który odczuwałam podczas oczyszczania. Bardzo mi to pomogło. Polecam ten poradnik każdemu, kto robi krok ku zdrowszemu stylowi życia.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Kryzys ozdrowieńczy. Jak przetrwać przełomowy moment w procesie leczenia

    Kryzys ozdrowieńczy. Jak przetrwać przełomowy moment w procesie leczenia

    Dzięki tej książce poznasz przyczyny kryzysu ozdrowieńczego, rozpoznasz go i nauczysz się działać, gdy do niego dojdzie.