Obniżona cena! Lecznicza woda. Żywa i martwa woda gwarancją zdrowia i długowieczności Powiększ

Lecznicza woda. Żywa i martwa woda gwarancją zdrowia i długowieczności

010011016

Autor: dr Dina Aschbach

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

Woda doskonale gasi pragnienie i jest niezbędna do życia. Czy wiesz, że przez jej picie możesz też wspomóc leczenie różnych schorzeń? Dr Dina Aschbach w swojej książce zdradza, jak w łatwy sposób walczyć ze stanami zapalnymi, infekcjami i zapobiegać chorobom. Z publikacji dowiesz się też, dlaczego masz szansę dożyć aż 122 lat. Poznasz również sposób na przygotowanie dla siebie wody żywej lub martwej, które mają różne właściwości. Osoby borykające się z problemem nadwagi w końcu otrzymają odpowiedź na pytanie, czy szczupli rzeczywiście żyją dłużej.

Dzięki lekturze książki poznasz receptę na ochronę przed napromieniowaniem i zachorowaniem na raka. Dowiesz się też, jak wspomóc leczenie nowotworów, łagodnych zmian w piersiach, cukrzycy, gruczolaka prostaty i nadciśnienia. Zapoznasz się też z przepisem na eliksir młodości, walkę z zakwaszeniem organizmu i rodzaje jonizatorów - aparatów do przygotowania wody o zmienionym potencjale redoks.

Sprawdź, jaką wodę powinieneś pić, aby być zdrowym.

EAN 9788364278730
ISBN 978-83-64278-73-0
Rok wydania 2018
Numer wydania 2
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 252
Oprawa miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-06-23

Woda zdrowia doda!

Przed dwoma laty kupiłam urządzenie do jonizowania wody i wszyscy domownicy ją piją. Muszę przyznać, że od tamtej pory poprawił mi się metabolizm i nie mam żadnych problemów gastrycznych. Zapomniałam już o zgadze i innych nieprzyjemnych reakcjach mojego organizmu. Okazuje się, że woda może leczyć. W tej książce znalazłam wiele innych sposobów na zdrowie dzięki wodzie. Ponieważ sprawdziłam ją na sobie, mogę polecić wszystkim.

Napisz opinię

Napisz opinię

Lecznicza woda. Żywa i martwa woda gwarancją zdrowia i długowieczności

Lecznicza woda. Żywa i martwa woda gwarancją zdrowia i długowieczności

Dzięki tej książce poznasz efektywne terapie zwalczania takich schorzeń jak cukrzyca, nowotwory, nadciśnienie