Misa dźwiękowa terapeutyczna De-Wa (390 g)

09287012

pH-Import

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  Nasza cena:

  139,00 zł

  Misa dźwiękowa terapeutyczna De-Wa (390 g)

  Misa wykonana ręcznie z miedzi, cyny i 8 metali szlachetnych.

  Misa dźwiękowa (misa grająca / misa śpiewająca / misa himalajska / misa nepalska / misa terapeutyczna) wydaje charakterystyczne dźwięki przy uderzaniu i pocieraniu. Historia mis dźwiękowych sięga tysięcy lat, pierwotnie były one zarówno narzędziami do rytuałów religijnych, jak i przedmiotami codziennego użytku. Obecnie są znane na całym świecie i stosowane do relaksacji, medytacji, naturoterapii i w muzyce.
  • Terapeutyczna misa dźwiękowa wywodzi się z himalajskiej, przedbuddyjskiej tradycji Bon Po, liczącej 18 tysięcy lat. Misa zawiesza centrum generujące natłok naszych myśli i jednocześnie uruchamia procesy percepcji, szczególnie pozazmysłowej. Powyższy efekt przebywania w transie (stanie alfa) oraz integracja naszych doświadczeń, emocji i uczuć - ułatwia terapeucie pracę na poziomie aury.
  • Wibrująca misa ułożona na klatce piersiowej lub powłokach brzusznych dostarcza bardzo silnych doznań również na poziomie ciała fizycznego. Woda w naszym organizmie, jako doskonały przewodnik drgań, dostarcza tę subtelną energię do każdej komórki wpływając na syntezę DNA. Efekt ten znany jest też medycynie uniwersyteckiej w odniesieniu do ultradźwięków stosowanych w fizykoterapii.
  Waga:
  390 g
  Wymiary:
  średnica 12 cm / wysokość 6 cm
  Stop:
  brąz
  Uwagi:
  Zdjęcie przedstawia typ misy, a nie dany egzemplarz. Jest to wyrób rękodzielniczy i dany egzemplarz może się minimalnie różnić od powyższej specyfikacji i/lub zdjęcia.
  EAN2017660161819

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Misa dźwiękowa terapeutyczna De-Wa (390 g)

  Misa dźwiękowa terapeutyczna De-Wa (390 g)

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 19,90 zł W magazynie

   Rotator / wałek do mis dźwiękowychPrezentowany wałek umożliwia zastosowanie podstawowej techniki pobudzania mis polegającej na przesuwaniu go z umiarkowanym dociskiem wzdłuż i poniżej zewnętrznej krawędzi misy. Siła i szybkość uzyskiwanego rezonansu może się różnić w zależności od tego, którym z końców wałka się posługujemy (drewnianym lub irchowym). Technika ta może być również wykorzystywana jako dopełnienie po wstępnym uderzeniu przez filcową pałkę (technika zalecana przez Shanta Ratna Shakya)....

   19,90 zł
   W magazynie