Obniżona cena! Klinoptylolit Powiększ

Aktywny zeolit klinoptylolit. Od boreliozy po choroby autoimmunologiczne

010011151

Autor: Werner Kühni

Wydawnictwo Vital

Heilen mit dem Zeolith-Mineral Klinoptilolith NA 2015: Ein p

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Klinoptylolit to wulkaniczny minerał zaliczany do grupy zeolitów, który jest z powodzeniem stosowany w medycynie. Ma działanie odtruwające i oczyszczające. Wpływa na procesy immunologiczne i enzymatyczne. Coraz częściej jest wykorzystywany przy różnego rodzaju nowotworach oraz łagodzi skutki uboczne chemioterapii. Posiada ogromną siłę absorpcji metali ciężkich, toksyn, szkodliwego promieniowania oraz wolnych rodników. Usuwa zatem z organizmu te elementy, które stanowią największe zagrożenie dla naszego zdrowia. Pomaga w chorobach dla których istnieje niewiele możliwości terapii jak borelioza, choroby autoimmunologiczne, stany bólowe, trudno poddające się leczeniu choroby skórne, zwłaszcza atopowe zapalenie skóry i łuszczyca. Jeden minerał na wiele dolegliwości.
EAN9788365404411
ISBN978-83-65404-41-1
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron240
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-01-16

Polecam

To niesamowite jak bardzo poprawiły się moje wyniki badań krwi od kiedy przyjmuję klinoptylolit. Z tej książki dowiedziałam się, że ten minerał oczyszcza organizm więc zaczęłam go stosować. Teraz czuję się znacznie lepiej. Miałam problemy z trawieniem i z hormonami. Już wszystko wróciło do normy, a to tylko jeden minerał. Polecam.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2020-06-27

Im bardziej medyczny tym bardziej syficzny

Książka świetna. Przeczytana jednym tchem . Wiem jedno,że dla człowieka przydatne są tylko zeolity , które mają 95% klinoptylolitu ,ale one podobno w Europie nie występują. Na Ebayu i Amazon są zeolity , ale dla psów i skład niewiadomy. Za taki to ja dziękuję

  Oceń 
  2019-06-26

  Polecam

  Książka świetna napisana przez niekwestionowany autorytet w dziedzinie zeolitów. Moi bliscy też stosowali zeolit i dzięki temu powychodzili z najcięższych chorób. Ja stosowałam zeolit kubański , dzięki któremu wyleczyłam się z ciężkiej choroby , bezoperacyjnie i bez brania żadnych leków poznikały guzy z tarczycy, wyregulowały się hormony i odrosły piękne włosy, które straciłam w wyniku choroby. Znajoma stosowała u swojej mamy chorej na ostatnie stadium nowotworu narządów rodnych i mama po użyciu jednego tylko opakowania zeolitu kubańskiego wyzdrowiała i opuściła hospicjum. Zeolit kubański badany był przez naukowców na Uniwersytecie w Cambridge w 2014 i został uznany przez nich za najlepszy na świecie zeolit stosowany do celów medycznych. W Europie najlepszym zeolitem jest zeolit ukraiński - aż 93% klinoptylolitu. Zajmuje on w rankingu światowym trzecie miejsce tuż po zeolitach z Kuby i Japonii. Proszę uważać na wszelkie tzw medyczne produkty pochodzące z Niemiec - szczególnie truciznę o nazwie ZeolithMed , która w Polsce znajduje się od 2017 roku na liście produktów zabronionych do spożywania z powodu wielokrotnie przekroczonej dopuszczalnej dawki ołowiu. Przed tą trucizną ostrzega nawet swoich obywateli Niemiecki Instytut ds Bezpieczeństwa Żywności. Produkt ten zawiera zeolit z Chin i tam jest konfekcjonowany i sprowadzany jako tzw Niemiecki zeolit. W Niemczech istnieją znikome złoża zeolitu i są one bezużyteczne w znaczeniu wydobywczym i nie są w ogóle eksploatowane. W Europie najbogatsze złoża zeolitu występują na Ukrainie na Zakarpaciu ( 93% klinoptylolitu), uboższe złoża na Słowacji ( 81/83% klinoptylolitu), podobnie w Chorwacji . Na terenie Austrii złoża zeolitu zostały już dawno wyczerpane i Austriacy stosują zeolit słowacki mieszany z dolomitem. Nie jest to zatem produkt wysokiej klasy i z pewnością nie może równać się z zeolitem kubańskim . Zeolit kubański ze względu na swoje pochodzenie i unikatowe właściwości jest zeolitem dosyć kosztownym, dlatego jeśli kogoś nie stać to polecam zeolit ukraiński - też jest świetny, skuteczny i sama go obecnie stosuję - m.in w celu schudnięcia i odtrucia organizmu.

   Oceń 
   2020-06-11

   Zeolit

   Nie każdy zeolit nadaje się do spozycia . Wiele z nich są rakotwórcze ,dlatego jest zakaz ich spozywania i słuzby sanitarne ścigają ,tych ,co oferują produkty zeolitu do spozycia .Do spozycia został dopusczony ,tylko pod postacią medyczną ,z oznaczeniem CE na opakowaniu. Kazdy inny ,to trutka


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Aktywny zeolit klinoptylolit. Od boreliozy po choroby autoimmunologiczne

    Aktywny zeolit klinoptylolit. Od boreliozy po choroby autoimmunologiczne

    Klinoptylolit to wulkaniczny minerał z powodzeniem stosowany w medycynie, ma działanie odtruwające i oczyszczające.

    Patronat medialny

    Patronat medialny