Obniżona cena! Soda Powiększ

Soda lecznicze właściwości

010011058

Autor: Mark Sircus

Wydawnictwo Vital

Sodium Bicarbonate: Nature's Unique First Aid Remedy

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Ta książka dotyczy najtańszego, najbezpieczniejszego i prawdopodobnie najskuteczniejszego leku na świecie. Możesz go znać jako wodorowęglan sodu, sodę oczyszczoną czy bikarbonat. Soda jest dziś lekarstwem o światowej renomie, stosowanym codziennie na szpitalnych oddziałach ratunkowych. Autor, lekarz, opisuje lecznicze działanie tego środka, które do tej pory owiane było tajemnicą. Udowadnia, że reguluje on mechanizmy fizjologiczne i rozszerza naczynia krwionośne. Hamuje rozwój nowotworów tworząc alkaliczne środowisko, w którym przechodzą one w stan uśpienia, a przy pH powyżej 8 są eliminowane z organizmu. Pełni funkcję silnego środka przeciwgrzybicznego oraz blokuje rozwój bakterii i wirusów.

Uniwersalny środek na wiele dolegliwości,
który zawsze masz pod ręką.

EAN9788364278952
ISBN978-83-64278-95-2
Rok wydania2017
Numer wydaniaIII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron348
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-02-03

Lecznicza moc sody

Ta książka otworzyła mi oczy na zastosowanie i działanie sody. Nie miałem pojęcia, że jest ona tak powszechnie stosowana w szpitalach. Bardzo się cieszę, że znalazł się lekarz, który podzielił się swoimi informacjami ze wszystkimi potrzebującymi. Bardzo cenne są konkretne wskazówki dotyczące zastosowania sody oraz przeciwwskazania. Książkę oceniam bardzo dobrze i polecam nie tylko ze względu na lecznicze właściwości, ale również dla poszerzenia informacji o funkcjonowaniu organizmu.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2016-04-28

Soda

Dziwna książka. Miejscami napisana bełkotliwie - te same zdania powtarzają się w kilku miejscach, miejscami autor sam sobie zaprzecza - z jednej strony pisze, że nie należy samemu bawić się w lekarza i ograniczać się wyłącznie do sody w przypadku raka, z drugiej strony czytamy, że można zrobić to samemu, nawet podaje jak, samą sodą na nośniku. W kilku miejscach treści są zupełnie nie o tym, o czym głosi widniejący nad nimi akapit. Co do treści natomiast - jestem zachwycona! Bardzo cenne wskazówki odnośnie metabolizmu i pH organizmu. O sodzie to czy tamto wiedziałam, ale to, co napisano w tej książce, jest niesamowite i każdy człowiek powinien o tym wiedzieć.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Soda lecznicze właściwości

  Soda lecznicze właściwości

  Książka o właściwościach i zastosowaniu sody, uważanej za najtańszy, najbezpieczniejszy i prawdopodobnie najskuteczniejszy lek.

  Patronat medialny

  Patronat medialny