Obniżona cena! Aromaterapia dla każdego Powiększ

Aromaterapia dla każdego

01001024

Autor: Iwona Konopacka-Brud

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Aromaterapia dzięki łatwości i skuteczności stosowania znajduje coraz szerszy krąg zwolenników. Dzięki informacjom zawartym w tej książce będą potrafili Państwo wykorzystać różnego rodzaju aromaty, które doskonale pomogą w poprawie atmosfery w domu, pielęgnacji urody, poprawie samopoczucia, pozbyciu się stresu i zmęczenia, wzmocnieniu zdrowia i uwolnieniu się od niejednej uciążliwej dolegliwości.
Aromaterapia skutecznie wspomaga leczenie infekcji wirusowych, bakteryjnych i grzybicznych. Szcególnie skuteczna jest głównie przy usuwaniu napięcia psychicznego, bezsenności, męczliwości i dekoncentracji.
Aromaterapia staje się nieskomplikowaną, bezpieczną i coraz bardziej powszechną metodą leczenia.
EAN9788381684767
ISBN978-83-8168-476-7
Rok wydania2020
Numer wydania7
Ilość stron116
Oprawamiękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2007-11-22

Aromaterapia to inaczej leczenie zapachami. Metody pielęgnacyjne oparte na naturalnych olejkach eterycznych znane są od stuleci. Obecnie aromaterapia po raz kolejny przeżywa swój renesans, a olejki eteryczne są coraz popularniejszymi dodatkami nie tylko do kosmetyków zapachowych, ale także i pielęgnacyjnych. Nic jednak nie zastąpi prawdziwych darów natury w postaci naturalnych olejkow eterycznych. Ale aby skutecznie posługiwać się owym pachnącym wynalazkiem, warto znać zasady które rządzą interakcjami poszczególnych zapachów z naszym organizmem. Przewodnik po właściwościach olejków eterycznych z powodzeniem może służyć książka "Aromaterapia dla każdego". Już sam tytuł sugeruje, iż jest to pozycja przystępna i zrozumiała nawet dla laika. Wiedza zawarta w w.w. książce pozwoli każdemu na samodzielne korzystanie z dobrodziejstw aromaterapii. Drobiazgowo omówione są właściwości lecznice badź też upiększające szerokiej gamy olejków, odnajdziemy tu także liczne porady odnośnie ich zastosowań. Z łatwością dowiemy się, który zapach ukoi nasze nerwy i pozwoli zasnąć,a który z kolei pobudzi nasz organizm do działania i doda energii. Zaskakujące jest jak wiele substancji eterycznych charakteryzuje się silnym oddziaływaniem przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym; są w stanie wspolmagać liczne kuracje lecznicze (bóle głowy, nadciśnienie, zaburzenia trawienia, kaszel, katar). A cała ta skarbnica wiedzy znajduje się w tej własnie książce. Uwagę zwraca przede wszytkim dostępnością zawartych w niej informacji i szczegółowemu omówieniu wszystkich aspektów aromaterapii. W przeciwienstwie do innych pozycji tego typu, nie skupia się jedynie na inhalacji olejków, ale przestawia całe spektrum innych zastosowań typu kąpiele, toniki, kompresy. Warto ją mieć zwłaszcza, że tak niewiele trzeba, aby przyjemnie delektować się leczniczymi aromatami. Polecam wszystkim zainteresowanym tematem aromaterapii!

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Aromaterapia dla każdego

    Aromaterapia dla każdego

    Aromaterapia staje się nieskomplikowaną, bezpieczną i coraz bardziej powszechną metodą leczenia.