Krill Oil NKO Omega 3 z Astaksantyną 500 mg (60 kapsułek) MedicaLine Powiększ

Krill Oil NKO Omega 3 z Astaksantyną 500 mg (60 kapsułek) MedicaLine

23238043

MedicaLine

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  64,90 zł

  Suplement diety

  Krill Oil NKO Omega 3 z Astaksantyną

  ✱ Olej z kryla w opatentowanej technologii kanadyjskiej NKO posiada najwyższą zawartość tłuszczu - 98%, dużą dawkę omega 3, która dzięki zawartości fosfolipidów 2,5 x lepiej jest przyswajalna przez organizm niż oleje rybie gdyż kwasy omega 3 zawarte w oleju z kryla przenoszone są przez fosfolipidy, dzięki czemu są one łatwiej rozpoznawalne przez nasz organizm.
  ✱ NKO® zawiera do 7 razy więcej astaksantyny, super antyoksydantu, naturalnie występującego w krylach. Dodatkowo zawiera naturalnie występujące kwasy omega 6, 9 i cholinę.
  Dzienna porcja:
  Zalecane 1-2 kapsułki dziennie
  Wartość odżywcza:
  w 1 kapsułcew 2 kapsułkach
  Olej z Kryla NKO™ (Euphasia suprba), w tym:500 mg1000 mg
    Fosfolipidy210 mg420 mg
    Kwasy omega 3150 mg300 mg
      - w tym EPA72,5 mg145 mg
      - w tym DHA42,5 mg85 mg
    Kwasy omega 932,5 mg65 mg
    Cholina25 mg50 mg
    Kwasy omega 67,3 mg14,6 mg
    Astaksantyna500 µg1000 µg
  Składniki:
  Olej z Kryla Neptune NKO™ (Euphasia suprba), żelatyna rybia, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol.
  Sposób użycia:
  Od jednej do dwóch kapsułek dziennie w trakcie posiłku.
  Zawartość opakowania:
  60 kapsułek
  Uwagi:
  Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
  Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.
  Producent:
  MedicaLine, Polska  ✱ PIONIERZY NA RYNKU - Założona w 1998 roku firma Neptune jako pierwsza wprowadziła na rynek olej z kryla w 2003 roku z wysoką zawartoscią kwasów omega 3 i fosfolipidami.

  ✱ NAJWYŻSZA KONCENTRACJA - NKO® posiada wyższą zawartość tłuszczu - 98%, w przeciwieństwie do średnio 92%, jakie zawierają większość innych produktów. Dodatkowo, NKO® posiada najwyższy poziom EPA i DHA w oleju z kryla na rynku; śr. zaw. EPA = 14,5 g/100 g, śr. zaw. DHA = 8,5 g/100 g.

  ✱ DOSKONAŁE DZIAŁANIE PRZECIWUTLENIAJĄCE - NKO® zawiera do 7 razy więcej astaksantyny, super antyoksydantu o czerwonej barwie, naturalnie występującego w krylach.

  ✱ UZASADNIONE DZIAŁANIE- Badanie kliniczne wykazały, iż EPA i DHA zawarte w NKO® są 2,5 razy łatwiej przyswajalne niż w przypadku oleju z ryb – dzieje się tak ponieważ kwasy omega-3 zawarte w oleju z kryla przenoszone są przez fosfolipidy, dzięki czemu są one łatwiej rozpoznawalne przez nasz organizm.

  ✱ EFEKT SYNERGISTYCZNY - Zdrowe tłuszcze, takie jak omega-3, zapewniają efektywniejsze wchłanianie i wykorzystywanie astaksantyny w organiźmie człowieka!

  ✱ WYSOKA STABILNOŚĆ I CZYSTOŚĆ - Wysoka zawartość astaksantyny w NKO® skutkuje naturalnie wzmocnioną stabilnością oleju, czyli brakiem dodatków i najmniejszą ilością innych rozpuszczalników wśród produktów dostępnych na rynku. Dodatkowo, przy zastosowaniu bezalkoholowej ekstrakcji jest to JEDYNY olej z kryla posiadający certyfikat Halal.

  ✱ WIĘKSZA ATRAKCYJNOŚĆ DLA KLIENTA – dzięki wyższej zawartości czystego tłuszczu oraz astaksantyny możliwe stało się uzyskanie produktu o łagodniejszym zapachu oraz czerwonej barwie

  ✱ PŁYNNOŚĆ - Łatwiejsze pakowanie. Nowy zakład Neptune oznacza wyższej jakości sprzęt oraz nowe praktyki wytwórcze, które pomagają pokonywać trudności związane z lepkością produktu. Firma Neptune posiada certyfikat FOS (Friends of Sea) jako firma przyjazna środowisku. Gwarantuje on wysokie standardy humanitarne połowu jak i obróbki kryla wpływając jak naj mniej na środowisko.

  ✱ WYSOKA TECHNOLOGIA - mocno zaawansowana technologia przetwarzania gwarantuje uzyskanie wysokiej jakości produktu

  ✱ WSPARCIE KLINICZNE - Neptune przeprowadza wewnętrzne badania kliniczne opatentowanych przez siebie produktów i nie polega na zewnętrznych badaniach. Dodatkowo, wczesne badania przeprowadzone na NKO® stały się kamieniem milowym dla całej branży zajmującej się olejami z kryla
  EAN5902596935627
  Napisz opinię
  Krill Oil NKO Omega 3 z Astaksantyną 500 mg (60 kapsułek) MedicaLine

  Krill Oil NKO Omega 3 z Astaksantyną 500 mg (60 kapsułek) MedicaLine