Samodzielne usuwanie bólu. Terapia powięzi Powiększ

Samodzielne usuwanie bólu. Terapia powięzi

010011156

Autor: Skarbek Jacek

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Autor od lat zajmuje się terapią dolegliwości bólowych stosując manualne metody. W tej książce wyjaśnia czym jest ból, podaje jego genezę oraz opisuje proste ćwiczenia pomocne w odzyskaniu pełni zdrowia. Podkreśla wagę powięzi, które tworzą w naszym ciele sieć połączeń. Dzięki olbrzymiej gęstości receptorów, stanowią one największy organ zmysłu. Biorą również udział w procesach odczuwania bólu. Poznasz technikę łagodzenia bólu głowy, najczęstszej dolegliwości na jaką uskarżają się ludzie. Aby się go pozbyć w 90% przypadków wystarczy wykonać ćwiczenia rozluźniające kark. Nauczysz się również skutecznych metod na wypadający dysk, rwę kulszową czy bóle stawów. Pozbędziesz się blokad w stawie krzyżowo-biodrowym, kręgosłupie i kolanach. Pokonaj ból bez tabletek i zabiegów.
EAN 9788365404473
ISBN 978-83-65404-47-3
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 152
Oprawa Miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-02-27

Polecam

Od lat męczyły mnie nieznośne bóle głowy. Dopadały mnie w różnych sytuacjach i nie potrafiłam w żaden sposób znaleźć ich przyczyny. Po przeczytaniu tej książki zaczęłam wykonywać ćwiczenia zgodnie z opisem i znów mogę normalnie funkcjonować. Od trzech tygodni nie miałam bólu głowy. Moją radość z pewnością rozumieją ci, którzy je miewają. Im w szczególności polecam tę książkę.

Napisz opinię

Napisz opinię

Samodzielne usuwanie bólu. Terapia powięzi

Samodzielne usuwanie bólu. Terapia powięzi

Książka wyjaśnia czym jest ból, podaje przyczyny jego powstawania oraz proste ćwiczenia pomocne w odzyskaniu pełni zdrowia.