Obniżona cena! Hatha Joga Powiększ

Hatha joga. Bezpieczne ćwiczenia dla ciała i umysłu

01001954

Autor: Martin Kirk Brooke Boon Daniel DiTuro

Wydawnictwo Vital

Hatha Yoga Illustrated. For greater strenght, flexibility and focus.

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

49,90 zł

Nasza cena:

35,93 zł

Hatha joga jest jedną z najpopularniejszych form jogi praktykowanej na Zachodzie. Bazuje głównie na pozycjach ciała zwanych asanami, procesach oczyszczających oraz kontroli oddechu (pranajama). Niezwykle korzystnie wpływa na giętkość i elastyczność całego ciała, wzrost wytrzymałości fizycznej, odprężenie mięśni, normowanie pracy serca, układu krążenia i nerwowego. Na poziomie duchowym natomiast pozwala osiągnąć koncentrację i spokój umysłu. Poradnik zawiera 650 kolorowych zdjęć, przedstawiających 77 standardowych pozycji hatha jogi. Każda z nich jest zaprezentowana od początku do końca, z opisem pozwalającym osiągnąć odpowiednie ustawienie i oddychanie, które umożliwia ich bezpieczne wykonanie. Rezultatem tego jest wspaniałe fizyczne i umysłowe doświadczenie. Hatha joga – źródło zdrowia i harmonii.

EAN9788364278457
ISBN978-83-64278-45-7
Rok wydania2018
Numer wydaniaIII
Format16,5 x 24 cm
Ilość stron256
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-11-23

Joga - złoty środek

„Hatha joga” jest bardzo dobrym podręcznikiem, zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Doskonale dopracowana i świetnie wydana książka, w której nie znajdziemy wszystkich pozycji, bardziej te podstawowe, ale bardzo szczegółowo przedstawione. Chwilami tylko polskie nazwy wydawały mi się nieco dziwne, ale nazewnictwo bywa różne, a mnie i tak najbardziej podchodzi to w sanskrycie. Jestem bardzo zadowolona z tej pozycji i wiem, że nie raz będę do niej zaglądać, nie tylko po to, aby z jak największą dokładnością wejść do danej asany, ale także żeby zdać sobie sprawę z tego, jaki wpływ ona na mnie wywiera. Serdecznie polecam tę pozycję każdemu, kto praktykuje lub dopiero ma zamiar zacząć, jest naprawdę bardzo dobra!
http://www.sheti-shetani.blogspot.com/2014/11/hatha-joga-bezpieczne-cwiczenia-dla.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-10-09

Hatha joga wzmacnia i uelastycznia ciało

Mam wiele książek na temat jogi, ale ta hatha joga jest doskonała. Zawiera wiele figur, wyjaśnień, opisów. Wizerunki różnych pozycji są jasne, zrozumiałe, zwięźle przedstawione. Książka jest pozbawiona zbędnego filozofowania, a skupia się głównie na konkretnych, praktycznych informacjach i ćwiczeniach. Ta publikacja to instrukcja hatha jogi, która pozwala zwiększyć swoją świadomość ciała i pięknie je wyrzeźbić.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Hatha joga. Bezpieczne ćwiczenia dla ciała i umysłu

  Hatha joga. Bezpieczne ćwiczenia dla ciała i umysłu

  Hatha joga to najpopularniejsza forma jogi praktykowana na Zachodzie. Poradnik zawiera 650 kolorowych zdjęć, przedstawiających 77 pozycji.

  Patronat medialny

  Patronat medialny

  TAGI: