Obniżona cena! Chińskie ćwiczenia uzdrawiające. Klucz do witalności i długowieczności Powiększ

Chińskie ćwiczenia uzdrawiające. Klucz do witalności i długowieczności

01001949

Autor: Steven Cardoza

Wydawnictwo Vital

Chinese Healing Exercises: A Personalized Practice for Healt

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Poznaj 88 łatwych i łagodnych ćwiczeń przeznaczonych dla każdego – niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia. Wykonywane przez minutę lub dwie dziennie polepszą Twoje zdrowie i przedłużą życie. Dodatkowo usprawnią kondycję fizyczną i zminimalizują, a nawet odwrócą oznaki starzenia. Wszystkie ćwiczenia zostały szczegółowo opisane i przedstawione w formie graficznej. Są one oparte na zasadach akupresury, Tai Chi, Qigong i jogi. Przy każdym z nich znajdziesz opis energetycznych i fizycznych korzyści. Książka zawiera również indeks, dzięki któremu łatwo wybierzesz ćwiczenia odpowiednie do doświadczanych dolegliwości. Pomogą Ci one wyeliminować bóle, alergie, problemy z trawieniem, bezsenność, stres oraz inne powszechne schorzenia. Poznaj prostą receptę na zdrowie.

EAN9788364278365
ISBN978-83-64278-36-5
Rok wydania2014
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron372
Oprawamiękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-10-20

Skuteczne ćwiczenia


Czytając książkę wykonywałam niektóre ćwiczenia, gdyż nie wymagają one specjalnych przygotowań. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją i zaleceniami, by uzyskać zadowaljający efekt. Wykorzystałam m.in ćwiczenia na szyję i byłam zaskoczona szybkim ustąpieniem bólu jaki towarzyszył mi od rana. Przy niektórych ćwiczeniach nie trzeba nawet ruszać się z miejsca, gdyż wykonuje się je w pozycji siedzącej. Są też takie, przy których wymagana jest pozycja stojącą, leżącą czy w przysiadzie, ale są to warunki, które można spełnić w zaciszu domowym.

Recenzja pochodzi z mojego bloga:http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/10/126-chinskie-cwiczenia-uzdrawiajace.html

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-10-01

Wleczyć a nie zaleczyć

W naszej kulturze alergii się nie leczy, ale zalecza jej objawy. Rzekomo dzieje się tak z powodu braku środków farmakologicznych mogących na dobre wyeliminować tę kłopotliwą dolegliwość. Jak udowodnił autor tej książki, lek na alergię jest znany od wielu stuleci. Są nim proste ćwiczenia, dzięki którym już po kilku dniach mogę sobie pozwolić na odstawienie tabletek, które przez wszystkie dotychczasowe sezony pylenia były moimi nieodłącznymi towarzyszami. Wy również możecie wybrać – wolicie zaleczanie czy pełne uzdrowienie?


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Chińskie ćwiczenia uzdrawiające. Klucz do witalności i długowieczności

  Chińskie ćwiczenia uzdrawiające. Klucz do witalności i długowieczności

  88 ćwiczeń przeznaczonych dla każdego – niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia.