Kamerton Czakra Gardła 141,27 Hz - PPC Powiększ

Kamerton Czakra Gardła 141,27 Hz - PPC

08278018

INNY

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  115,00 zł

  Kamerton CZAKRA GARDŁA

  Kamertony czakralne wykorzystywane są w medycynie naturalnej oraz zajęciach terapeutycznych i medytacyjnych przy harmonizacji czakramów.
  Kamerton Merkury o częstotliwości 141,27Hz pomaga sharmonizować czakrę gardła.
  Opis:
  Zestaw częstotliwości kamertonów wspomagających pracę z czakrami został opracowany przez szwajcarskiego matematyka i muzykologa Hansa Cousto. Częstotliwości te nie są oparte na żadnej skali muzycznej, a na obliczeniach matematycznych za podstawę których obrano ruch planet wokół Słońca.
  Czakra gardła – Merkury - mowa, samoekspresja.

  Działanie:
   Masaż dźwiękiem wnika głęboko w komórki dzięki fali długości ok. 1,2 m,     dlatego pomaga w różnych problemach zdrowotnych, poczynając od ciała fizycznego poprzez choroby umysłu i duszy; działa na świadomość oraz  podświadomość. Przynosi głęboki relaks oraz bardzo potrzebną nam do życia  równowagę i harmonię.
   Terapię można stosować jako wspomagającą przy leczeniu farmakologicznym.
  Częstotliwość:
  141.27 Hz, dźwięk D
  Wymiary kamertonu:
  275 x 25 x 10 mm
  Informacje:
   Wibracja dźwięku działa na poziomie komórkowym, kamertony dostrajają komórki ciała do ich naukowo odkrytej częstotliwości zdrowia. Moc kamertonów polega na tym, że emanujący z nich dźwięk dociera wprost do rozstrojonego organu i przywraca w nim równowagę.
   Badania wykonane przez dr Barbarę Hero w Lambdoma Institute udowodniły, że organy wewnętrzne człowieka, jak również przewodzące energię kanały czy centra energii, posiadają własne określone częstotliwości zdrowia-harmonii i wystarczy się do nich dostroić odpowiednim kamertonem aby być zdrowym.
  EAN2017660153241

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Kamerton Czakra Gardła 141,27 Hz - PPC

  Kamerton Czakra Gardła 141,27 Hz - PPC