Dyfuzor zapachowy MAGNOLIA True scents (45 ml) BOLSIUS

10237034

Bolsius Nederland B.V.

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  17,90 zł

  Dyfuzor zapachowy MAGNOLIA z serii "True scents"

  Od klasycznych po nowe, modne zapachy. Kolekcja True Scents ma to wszystko. Z naturalnymi ekstraktami i dbałością o jakość, aby cieszyć się każdym zapachem tak długo, jak to możliwe. Aby chwila trwała dłużej. Wyrazisty i soczysty kolor, pełny i prawdziwy zapach, wszystko to znajdziesz w naszych świecach z serii True Scents. Jeżeli jesteś fanem wanilii, granatów, piwonii lub magnolii – poczujesz to w tej serii!
  Magnolia:
  Białe kwiaty magnolii są lekko słodkie o poranku, ale ciężkie i pełne o zmierzchu. Zapach pełen kontrastów, dlatego jest idealny zarówno przy relaksie z najbliższymi, jak i w romantycznych chwilach we dwoje.
  • nuty głowy: akordy wodno-ozonowe, świeże
  • nuty serca: magnolia, róża, białe kwiaty, kwiat pomarańczy
  • nuty bazy: piżmo
  Pojemność:
  45 ml
  Pomieszczenia:
  średnie i małe
  Czas uwalniania zapachu:
  4 tygodnie
  Działanie dyfuzora:
  Ratanowe patyczki stoją w eleganckiej butelce z płynną esencją zapachową. Patyczki w naturalny sposób absorbują płyn, a następnie uwalniają w domu wspaniały zapach. Patyczki ratanowe mają gąbczastą strukturę plastra miodu połączone powietrznymi kieszonkami. Kiedy włożymy je do olejku, wchłania się on powoli wypełniając te kieszonki idąc w górę. Dzieje się tak tylko jeżeli użyjemy odpowiedniego olejku specjalnie zaprojektowanego, aby dobrze się wchłaniał. Zbyt gęsty nie wchłonie się. Płyn nie zawiera alkoholu i jest bezpieczny w użyciu. Specjalny skład sprawia, że zapachy są żywe i czyste, tak samo jak prawdziwe zapachy natury. Można z łatwością regulować intensywność zapachu poprzez stosowanie większej lub mniejszej ilości patyczków.
  Skład zestawu:
  butelka z olejkiem (45ml) + 8 rattanowych patyczków (17cm) + ozdobne opakowanie
  Wymiary opakowania:
  17 x 6 x 6 cm

  Uwagi do użytkowania dyfuzorów:
  • używaj patyczków, które są dwa razy dłuższe od wazonika lub wysokości płynu. Jeżeli są dłuższe, możemy je przyciąć.
  • aby zapach mocniej pachniał, po prostu odwróć patyczki uwalniając końcówki zamoczone w olejku, które zaczną mocno parować i pachnieć intensywnie.
  • stawiaj dyfuzor w lekkim przeciągu, czyli w miejscu gdzie się często chodzi, aby zapach mógł się roznosić po większej powierzchni.
  • używaj tylko tyle patyczków ile potrzebujesz. Małe pokoje, łazienka czy toaleta potrzebują mniej patyczków niż duży salon czy sklep, dlatego wyjmij kilka patyczków i zawiń w folię, tak aby płyn nie wyparował lub wsiąkł w szufladę.
  • odwracaj patyczki za pomocą papieru toaletowego lub chusteczki, gdyż zapach niektórych olejków może być bardzo intensywny, a sam olejek może podrażnić uczuloną skórę.
  • jeżeli chcesz zmienić zapach dolewając inny z zapasowych butelek, pamiętaj o wymianie patyków rattanowych,
  • nie rozcieńczaj olejków wodą ani żadnym innym płynem (zwłaszcza olejem), ponieważ patyczki ze względu na swoją strukturę nie wchłoną go.
  • zimą patyczki wysychają szybciej ze względu na wilgotność powietrza.
  EAN8717847135308

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Dyfuzor zapachowy MAGNOLIA True scents (45 ml) BOLSIUS

  Dyfuzor zapachowy MAGNOLIA True scents (45 ml) BOLSIUS