Obni swoje ci nienie Powiększ

Obniż swoje ciśnienie – 10 prostych sposobów – bez leków – w 4 tygodnie

01555033

Autor: Janet Bond Brill

Wydawnictwo Vital

Blood Pressure Down: The 10-Step Plan to Lower Your Blood Pressure in 4 Weeks--Without Prescription Drugs

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

33,90 zł

Nadciśnienie nie wywołując żadnego bólu, dyskomfortu ani symptomów prowadzi do udarów, uszkodzeń naczyń krwionośnych, chorób nerek i serca. Nie czekaj aż będzie za późno! Zwalcz nadciśnienie już dziś! Możesz samodzielnie poradzić z tym problemem w zaledwie cztery tygodnie. Autorka prezentuje dziesięciokrokowy program skutecznego obniżania ciśnienia krwi bez stosowania jakichkolwiek leków. Dzięki niej dowiesz się, w jaki sposób pomoże Ci włączenie do diety produktów takich jak szpinak, banany czy jogurty. Poznasz również proste ćwiczenia fizyczne i samodzielnie zredukujesz wpływ stresu na swój organizm. Obniżenie ciśnienia ułatwi Ci także szereg sprawdzonych przepisów na smaczne i zdrowe potrawy. Czas skorzystać z fachowej wiedzy!

EAN9788364278099
ISBN978-83-64278-09-9
Rok wydania2013
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron344
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-12-19

Zdrowe serce

Niedawno zapoznałem się szczegółowo z raportem Światowej Organizacji Zdrowia dotyczącej największych zagrożeń dla ludzkiego życia. Uwzględniał on cały szereg czynników, które mogą być dla nas niebezpieczne i prowadzić do śmierci. Jakież było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że największym chorobowym zabójcą nie jest bynajmniej rak w swoich licznych odmianach, ale dobrze nam znane i lekceważone nadciśnienie. Sam je miałem, ale nigdy nie sądziłem, że powinienem coś z nim zrobić. Teraz to już wiem, a dzięki tej książce mam świadomość, jak się do tego tematu właściwie zabrać. Kto wie… być może właśnie uratowałem swoje życie?

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-02-18

Cichy Zabójca

Nadciśnienie jest jedną z groźniejszych chorób, na które cierpi coraz więcej ludzi. Nazywane „cichą plagą” lub „cichym mordercą”, gdyż działa skrycie, niezauważalnie sieje spustoszenie w naszym organizmie, nie wywołuje żadnych bólów a jest przyczyną wielu schorzeń i zgonów. Choroba prowadzi do bardzo poważnych konsekwencji, takich jak udar, pęknięcie lub niebezpieczne poszerzenie naczyń krwionośnych, choroby nerek czy zawału serca. Autorka książki - dr Janet Bond Brill jest obciążona genetycznie nadciśnieniem, gdyż w jej rodzinie ta choroba odcisnęła swoje piętno dlatego powstał jej autorski program.
Terapia „Obniż swoje ciśnienie” jest udokumentowana w tzw. „Siódmym Raporcie Wspólnego Narodowego Komitetu ds. Zapobiegania, Wykrywania, Oceniania i Leczenia Nadciśnienia i polecana jest na pierwszym miejscu w profilaktyce chorób układu krążenia. Każdy element jest omówiony w osobnym rozdziale i zawiera wiele ciekawych porad, wiadomości, zestawień, badań naukowych, zaleceń i ostrzeżeń oraz efektów jego wprowadzenia lub wyeliminowania.Program został opracowany dla wszystkich – zarówno zdrowych, dorosłych osób, które chcą zapobiegać nadciśnieniu i jego powikłaniom, ale także dla tych, którzy mają już zdiagnozowaną tę chorobę i oprócz terapii konwencjonalnej, chcieliby wspomóc powrót do zdrowia.
Recenzja pochodzi z mojego bloga, na którym znajduje się w całosci: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/02/76-obniz-swoje-cisnienie.html


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Obniż swoje ciśnienie – 10 prostych sposobów – bez leków – w 4 tygodnie

  Obniż swoje ciśnienie – 10 prostych sposobów – bez leków – w 4 tygodnie

  Zwalcz nadciśnienie już dziś!

  Patronat medialny

  Patronat medialny