Elektroakupunktura do użytku domowego i praktyki terapeutycznej. Bezbolesna i bezpieczna metoda samouzdrawiania Powiększ

(Ebook) Elektroakupunktura do użytku domowego i praktyki terapeutycznej. Bezbolesna i bezpieczna metoda samouzdrawiania

010011452E

Autor: Günter Harnisch

Vital

24 godziny


  Zobacz książkę 25,55 zł

  Ebook

  Cena katalogowa:

  29,90 zł

  Nasza cena:

  25,42 zł

  Leczenie prądem o niskim natężeniu znane jest już od dziesiątek lat. Lekarze i specjaliści wykorzystują go w fizjoterapii, kosmetologii czy onkologii. Teraz dzięki elektroakupunkturze, Ty również możesz poznać jego dobroczynne, bezpieczne i całkowicie bezbolesne działanie. Dzięki informacjom zawartym w tej książce odkryjesz konkretne propozycje terapii ponad 100 chorób i dolegliwości takich jak alergie, bóle głowy, depresja, rwa kulszowa, reumatyzm, osteoporoza czy trądzik. Dowiesz się jak przy pomocy prezentowanej techniki zrzucić zbędne kilogramy oraz wyeliminować zmarszczki i oznaki starzenia. Poznasz punkty akupunkturowe, nauczysz się je lokalizować oraz stymulować. Odkryj lecznicze działanie!

  EAN9788381684118
  ISBN978-83-8168-445-3
  Rok wydania2020
  Rozmiar ebookMOBI-7,9 MB,PDF-3,3 MB,EPUB-3,4 MB
  Format ebookMOBI,PDF,EPUB
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Elektroakupunktura do użytku domowego i praktyki terapeutycznej. Bezbolesna i bezpieczna metoda samouzdrawiania

  Elektroakupunktura do użytku domowego i praktyki terapeutycznej. Bezbolesna i bezpieczna metoda samouzdrawiania

  Przy pomocy elektroakupunktury łatwo i bezboleśnie wyeliminujesz ponad 100 chorób i dolegliwości takich jak bóle głowy, trądzik, nadciśnienie, wzdęcia, reumatyzm, artretyzm, rwa kulszowa czy alergie. Odkryj lecznicze działanie elektroakupunktury!