Sklep internetowy, działający pod adresem Vitalni24.pl prowadzony jest przez Irwina Nawrockiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Vitalni24.pl Irwin Nawrocki Polskie Sklepy Internetowe;  zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej,
Nr NIP: 542-332-11-22; REGON: 380797395, z siedzibą ul. Handlowa 7, 15-399 Białystok, tel: 85 654 78 35, mail: sklep@vitalni24.pl

REGULAMIN

1.Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
2.Zamówienia przyjmowane są na stronie Vitalni24.pl.
3.Klient, składając zamówienie, zawiera umowę sprzedaży zamawianych towarów ze Sklepem.
4.Składając zamówienie Klient dokonuje:
- wyboru zamawianych towarów
- oznaczenia sposobu dostawy oraz adresu dostawy
- wyboru sposobu płatności
5.Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Zamawiającego zamówienia internetowego. Cena podana przy każdym towarze obowiązuje w przypadku zamówienia złożonego poprzez panel klienta w sklepie internetowym.
6.Po złożeniu zamówienia na adres mailowy Klienta zostanie wysłane potwierdzenie zawarcia umowy zawierające informacje o etapach realizacji zamówienia, warunki umowy - cenie, sposobie i terminie zapłaty, przewidywanym czasie wysłania zamówienia, zasady i warunki odstąpienia od umowy, warunki zawartej umowy, zasady i warunki odstąpienia od umowy.
7.Zamówienia wysyłane są zgodnie z terminem realizacji podanym w opisie każdego produktu. W przypadku kiedy w jednym zamówieniu są towary z różnym czasem realizacji, termin realizacji zamówienia określony jest według towaru, który ma ten czas najdłuższy. W przypadku zamówień z opcją płatność przelewem termin wysyłki jest liczony od momentu wpływu środków na nasze konto.

Czas dostawy to:
- w przypadku wybrania opcji Kurier - następny dzień roboczy od dnia wysłania,
- w przypadku wybrania opcji Poczta Polska - dwa dni robocze od dnia wysłania.

8.W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być dokonana w ciągu trzech dni roboczych na konto bankowe Sprzedającego, wskazane w wiadomości e-mail wysłanej do Klienta, potwierdzającej złożone zamówienie.
9.Przesyłki wysyłane za granicę naszego kraju realizowane są tylko po dokonaniu płatności na nasze konto. Nie wysyłamy za granicę przesyłek płatnych przy odbiorze.
10.Zamawiający może odstąpić od umowy telefonicznie (+48 85) 654-78-35 lub e-mailem pod adresem sklep@vitalni24.pl zarówno przed wysłaniem zamówionego towaru, jak i po jego wysłaniu  - w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru.
11.Przesyłki dostarczane są Pocztą Polską oraz Kurierem DPD. Opłaty za przesyłki są uzależnione od kwoty zamówienia i sposobu płatności:
- powyżej 149 zł - pokrywamy koszty przesyłki (sami wybieramy dostarczyciela) - dotyczy wyłącznie zamówień detalicznych i z miejscem odbioru na terenie Polski
- do 149 zł - zgodnie z cennikiem przesyłek określonym w ust. 12
12.Cennik przesyłek:
a) Poczta Polska – Kurier Pocztex
   - wpłata na konto: 10,99 zł
   - pobranie - płatność przy odbiorze: 13,99 zł
   - odbiór w punkcie (poczta, stacja Orlen, sklep Żabka) - wpłata na konto: 9,99 zł
b) Kurier DPD
   - wpłata na konto: 14,00 zł
   - pobranie - płatność przy odbiorze: 22,00 zł
c) Paczka w RUCHU
   - wpłata na konto: 8,99 zł 
d) Paczkomaty InPost:
   - wpłata na konto: 11,99 zł
e) Koszt przesyłki zagranicznej jest ustalany na postawie wagi zamówionego towaru. Wartość kosztów przesyłki jest widoczna przed zatwierdzeniem zamówienia w koszyku z zamówionymi towarami.
13.Wszystkie zapytania odnośnie działalności sklepu czy towarów oraz reklamacje można składać na adres sklep@vitalni24.pl oraz w każdy sposób prawem dopuszczalny.
14.W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki istnieje możliwość zwrotu zamówionego towaru bez podania przyczyny (odstąpienie od umowy). W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Klient. Jeżeli Klient jest konsumentem, wówczas ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Oświadczenie odstąpienia od umowy sprzedaży można złożyć na formularzu do pobrania tutaj.
15.Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi w przypadkach, gdy:
a) przedmiotem umowy sprzedaży jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
b) przedmiotem umowy są nagrania dźwiękowe lub wizualne, albo programy komputerowe, dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
c) w innych przypadkach, uregulowanych treścią art. 38 ustawy o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014r. poz. 827).
16.Wszelkie spory wynikające z umowy sprzedaży mogą być rozwiązywane w trybie mediacji przed mediatorów Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, stosownie do regulaminu tego Sądu obowiązującego w dniu skierowania wniosku o mediację. Regulamin Sądu Arbitrażowego i zasady procedowania Sądu dostępne są pod adresem https://www.sakig.pl/.
17.Odpowiedzialność za należyte dostarczenie towaru oraz uszkodzenia powstałe w trakcie transportu ponosi Sklep.
18.W przypadku gdy towar będzie niezgodny z umową Klientowi przysługuje prawo złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny, odstąpienia od umowy, bądź wymiany towaru na wolny od wad. Zapis niniejszy nie ogranicza praw Klienta - konsumenta wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów. Jeżeli wada jest nieistotna Kupujący nie może odstąpić od umowy (chyba, że korzysta z tego uprawnienia w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru).
19.Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.
20.Operatorem kart płatniczych jest eService S.A. ul. Jana Olbrachta 94 01-102 Warszawa.
21.Klient ma prawo przystąpienia do programu lojalnościowego. Regulamin programu dostępny tutaj.
22.Składając zamówienie w Sklepie Vitalni24.pl Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby realizacji umowy. Klient może wyrazić również zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie firmy  Vitalni24.pl Irwin Nawrocki Polskie Sklepy Internetowe 15-399 Białystok, ul. Handlowa 7 oraz na ich przetwarzanie dla celów, promocji i marketingu usług firmy Vitalni24.pl Irwin Nawrocki Polskie Sklepy Internetowe.
23.Dane osobowe są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
24.Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 04.05.2020 r.
25.Regulamin obowiązuje w brzmieniu opublikowanym na stronie www.vitalni24.pl . W przypadku zmiany Regulaminu zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian są realizowane na podstawie Regulaminu obowiązującego w dniu złożenia zamówienia.