Obniżona cena! Jak naprawic uszkodzony mozg Powiększ

Jak naprawić uszkodzony mózg. Od udarów i chronicznego bólu po choroby neurodegeneracyjne

010011098

Autor: Norman Doidge

Wydawnictwo Vital

The Brain's Way of Healing: Remarkable Discoveries and Recoveries from the Frontiers of Neuroplasticity

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Zobacz ebooka 38,59 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

59,50 zł

Nasza cena:

42,84 zł

Jest to pierwsza książka, która w szczegółowy sposób opisuje neuroplastyczność mózgu, czyli zdolność tkanki nerwowej do tworzenia nowych połączeń, które służą samonaprawie, odzyskaniu prawidłowych funkcji i poprawie pamięci. Neuroplastyczność sprawia, że ludzki mózg posiada swój wyjątkowy sposób uzdrawiania. Większość metod opisanych w tej książce wykorzystuje energię, łącznie ze światłem, dźwiękiem, wibracją, prądem i ruchem. Te formy energii dostarczają naturalnych, nieinwazyjnych metod dotarcia do mózgu. Autor podaje metody na pozbycie się przewlekłego bólu oraz ćwiczenia na usunięcie skutków zwyrodnienia układu nerwowego. Opisuje przypadki uzdrowień po przebyciu m.in. udaru, choroby Parkinsona czy stwardnienia rozsianego. Wykorzystaj neuroplastyczność mózgu.

EAN9788365404152
ISBN978-83-65404-15-2
Rok wydania2017
Numer wydaniaII
Format16,5 x 24 cm
Ilość stron416
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2016-06-08

Bardzo przydatne informacje

To niesamowita książka o najnowszych odkryciach naukowych, Najciekawsze jest to, że metody stosowane przy uzdrawianiu mózgu były znane od bardzo dawna. Teraz jednak usprawniono je i udokumentowano ich działanie. Wiele osób odzyskało swoje życie, a ich bliscy nadzieję. Niesamowite są opisy przypadków, które potwierdzają neuroplastyczność mózgu i dają ogromną szansę chorym i ich rodzinom. Teraz i ja jestem pełen nadziei, że moje dziecko pozbędzie się dysleksji, która sprawia mu dużo problemów.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Jak naprawić uszkodzony mózg. Od udarów i chronicznego bólu po choroby neurodegeneracyjne

Jak naprawić uszkodzony mózg. Od udarów i chronicznego bólu po choroby neurodegeneracyjne

Książka opisuje metody na pozbycie się przewlekłego bólu oraz leczenie chorób neurodegeneracyjnych.

Patronat medialny

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

 • 31,97 zł 44,40 zł -28% W magazynie

  Być może treść tej książki Cię obrazi i Tobą wstrząśnie. Bardzo prawdopodobne, że Autor nazwie Cię durniem. Zarzuci Ci również przywiązanie do chorób i udowodni, że sam jesteś sobie winien. Pamiętaj jednak, że to wszystko po to, byś zrzucił okulary i wyleczył wzrok! Uznany na całym świecie naukowiec i terapeuta, w sposób kontrowersyjny, a zarazem w stu procentach skuteczny, uleczy Twoje oczy. Wytknie Ci skrywane w Tobie słabości i wskaże, jak wpływają one na stan zdrowia. Dzięki tej książce pozbędziesz się jaskry, daltonizmu, astygmatyzmu,...

  31,97 zł 44,40 zł -28%
  Promocja
  W magazynie
 • 28,86 zł 44,40 zł -35% W magazynie

  Od premiery filmu Sekret i zatytułowanej identycznie książki autorstwa Rhondy Byrne, setki tysięcy ludzi na całym świecie próbowało odmienić swoje życie. Na forach wykazywano jednak trudności w zastosowaniu Prawa Przyciągania w praktyce. Nieistotne, czy chodziło o przyciąganie pieniędzy, miłości czy innego bogactwa. Skąd te problemy? Niewiele osób wiedziało, że film i książka Sekret zawierały w sobie tylko część informacji ze źródłowego tekstu. Jest on teraz dostępny dla każdego w takim samym stopniu, jak przed laty dla Rhondy Byrne. Nosi...

  28,86 zł 44,40 zł -35%
  Promocja
  W magazynie
 • 28,30 zł 39,30 zł -28% W magazynie

  Leszek Matela, niekwestionowany autorytet świata radiestezji w sposób przystępny i klarowny wprowadza czytelnika w świat wahadełkowania. Każdy z nas w sobie ziarno radiestety. Ta ksiązka pozwoli mu wykiełkować i po krótkim czasie zasmakujemy owoców tej niezwykłej wiedzy. Również zaawansowani radiesteci znajdą w tej książce coś dla siebie. Profesjonalne opisy specjalistycznych wahadeł oraz niekonwencjonalne metody pracy z wahadłem stanowią łakomy kąsek dla zawodowców, niezależnie od stażu pracy.

  28,30 zł 39,30 zł -28%
  Promocja
  W magazynie

Patronat medialny