Mózg zmienia się sam Powiększ
EAN9788365404794
ISBN978-83-65404-79-4
Rok wydania2017
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron480
Oprawamiękka

Mózg zmienia się sam

010011189

Autor: dr Norman Doidge

Wydawnictwo Vital

The Brain That Changes Itself: Stories of Personal Triumph f

24 godziny + czas dostawy

Z publikacji dowiedz się w jaki sposób przeprogramować swój mózg za pomocą myśli, by uleczyć obsesje, traumy, ataki paniki czy choroby neurodegeneracyjne.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 50 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

59,90 zł

Oszczędzasz:

9,00 zł

Cena internetowa:

50,90 zł

Opis

Nowa nauka o neuroplastyczności obala powszechnie panującą ideę, że wydajność ludzkiego mózgu jest stała. Mózg może zmienić swoją strukturę i znaleźć nowe sposoby by prawidłowo funkcjonować, gdy jego część ulegnie uszkodzeniu. Autor opisuje niekonwencjonalne metody leczenia urazów mózgu. Odkryjesz sposoby na poprawę pamięci oraz osiąganie lepszych wyników w nauce. Znajdziesz dowody na to, że możliwe jest wyostrzenie pamięci osiemdziesięciolatków do tego stopnia, że komfort ich życia poprawi się do poziomu z czasu, gdy mieli pięćdziesiąt pięć lat. Dowiesz się w jaki sposób przeprogramować swój mózg za pomocą myśli, by uleczyć dotychczas uważane za nieuleczalne, obsesje, traumy, ataki paniki czy choroby neurodegeneracyjne. Kup tę książkę. Twój mózg będzie Ci wdzięczny.

Pobierz fragment

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-06-01

.

Gdy moja babcia zachorowała na Alzheimera zaczęłam szukać alternatywnych sposobów leczenia. Internet jest pełen różnych porad, jednak ta książka okazała się prawdziwą skarbnicą wiedzy. Wspólnie z lekarzem wybraliśmy ćwiczenia, które wykonuje babcia i widać znaczną poprawę. Nie ma już problemów z pamięcią. Sama też korzystam z informacji z tej książki. Jestem w stanie znacznie szybciej przyswoić wiedzę niż wcześniej. Polecam.

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Mózg zmienia się sam

    Mózg zmienia się sam

    Z publikacji dowiedz się w jaki sposób przeprogramować swój mózg za pomocą myśli, by uleczyć obsesje, traumy, ataki paniki czy choroby neurodegeneracyjne.