Obniżona cena! Cała prawda o tłuszczach. Zdrowie i długowieczność dzięki kwasom omega-3 Powiększ

Cała prawda o tłuszczach. Zdrowie i długowieczność dzięki kwasom omega-3

010011186

Autor: Jopp Andreas

Wydawnictwo Vital

Fit mit Fett: Die Omega-3-Revolution

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-35%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

25,55 zł

Autor międzynarodowych bestsellerów i wiodący ekspert z dziedziny zdrowego odżywiania wyjaśnia, jak żyć dłużej stosując odpowiednie tłuszcze i w jaki sposób je wybierać. Dzięki zawartym w książce docenionej przez „Bild”, Focus” i „Stern” poradom samodzielnie utrzymasz w zdrowiu naczynia krwionośne i obniżysz poziom cholesterolu. Dowiesz się, jaki jest związek tłuszczów z chorobami autoimmunologicznymi oraz przejrzysz kłamstwa wpajane nam w reklamach. Poznasz przeciwcukrzycowe działanie nienasyconych kwasów tłuszczowych, jak również wpływ kwasów omega na układ hormonalny, mózg oraz redukcję stresu. Nauczysz się przeciwdziałać udarom i zawałom oraz zachowasz idealną sylwetkę. Zaczniesz rozpoznawać produkty, które powinieneś omijać szerokim łukiem. Tłusto czyli… zdrowo!
EAN 9788365404732
ISBN 978-83-65404-73-2
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 304
Oprawa miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-06-01

Polecam

Kiedy byłam małą dziewczynką co druga reklama telewizyjna dotyczyła margaryny. Lektorzy informowali mnie, jak wspaniała i zdrowa będę jeśli odstawię okropne masło i zamiast niego sięgnę po ich wspaniały produkt. Później trend zmienił się o 180 stopni. Nagle okazało się, że margaryna ma w swoim składzie więcej chemii niż radziecki sztangista, a masło jest w pełni naturalne. Ta książka w końcu ujawnia wszelkie prawdy, nie tylko te dotyczące odwiecznego sporu margaryny z masłem, ale również wielu innych wątpliwości. Gorąco polecam każdemu, kto nie chce się dać nabić w butelkę.

Napisz opinię

Napisz opinię

Cała prawda o tłuszczach. Zdrowie i długowieczność dzięki kwasom omega-3

Cała prawda o tłuszczach. Zdrowie i długowieczność dzięki kwasom omega-3

Dzięki poradom autora samodzielnie utrzymasz w zdrowiu naczynia krwionośne, obniżysz poziom cholesterolu, wyeliminujesz choroby autoimmunologiczne i utrzymasz świetną sylwetkę.