Przewodnig tapingu dla każdego. Skuteczne łagodzenie bólu i szybka pomoc na 160 dolegliwości Powiększ
EAN9788365404350
ISBN978-83-65404-35-0
Rok wydania2016
Numer wydania1
Format17,5 x 25 cm
Ilość stron268
OprawaTwarda

Przewodnik tapingu dla każdego. Skuteczne łagodzenie bólu i szybka pomoc na 160 dolegliwości

010011144

Autor: John Langendoen Karin Sertel

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

Dzięki tej książce zapoznasz się z 80 sposobami plastrowania na 160 dolegliwości.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 59 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

69,60 zł

Oszczędzasz:

10,40 zł

Cena internetowa:

59,20 zł

Opis

Taping to praktyczna metoda leczenia, całkowicie wolna od skutków ubocznych. Polega ona na oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze. Dzięki tej książce zapoznasz się z 80 sposobami plastrowania na 160 dolegliwości. Wszystkie są objaśnione krok po kroku i zwizualizowane za pomocą fotografii. Dowiesz się wszystkiego, aby móc pewnie i skutecznie stosować taping na sobie i innych. Plastry można wykorzystać przy skręconej kostce, dolegliwościach menstruacyjnych, rwie kulszowej czy łokciu tenisisty. Dodatkowo znajdziesz opis i zastosowanie małych kratkowanych i magnetycznych plastrów. Można też łączyć małe i zwykłe plastry, np. w przypadku bólu głowy, zapalenia zatok przynosowych, skurczy mięśni czy dolegliwościach bioder. Plastry zdrowia na każdy ból.

Pobierz fragment

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-02-22

Pozbądź się bólu

Ból dotyka każdego z nas, paraliżuje nasze działania, ogranicza ruchy i nie pozwala normalnie funkcjonować. Staramy się wówczas jak najmniej używać nadwyrężonej części ciała, by uniknąć cierpienia. Okazuje się, że to podstawowy błąd, który pogorszą naszą sytuacje i sprawia, że powrót do pełnej sprawności jest utrudniony. Ruch jest zbawienny w uśmierzaniu bólu, lecz nie jest to proste. I tu z pomocą przychodzą kolorowe taśmy, które przyklejone w odpowiedni sposób uśmierzają ból, wspomagają nasze tkanki i powodują szybszy powrót do zdrowia. Na uwagę zasługuje jakość wydania. Przede wszystkim ma zszywane brzegi, solidną twardą oprawę, dobrej jakości papier i duży format. Dzięki temu całość jest przejrzysta, czytelna i trwała. Kolejnym atutem jest bogactwo kolorów, duże, wyraźne zdjęcia instruktażowe, które pokazują krok po kroku w jaki sposób wykonać plastrowanie dynamiczne.
Cała recenzja pod linkiem: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/01/307-przewodnik-tapingu-dla-kazdego.html

  Oceń 
  2016-12-05

  Polecam

  Od kilku lat doskwierało mi lumbago czyli rwa kulszowa. Jest to straszna dolegliwość, na którą w szpitalu podają aspirynę. Zacząłem więc sam szukać ratunku i natknąłem się na tę książkę. Wybrałem właśnie tę, ponieważ bez trudu znalazłem w niej metodę plastrowania na moją dolegliwość. Zdjęcia szczegółowo pokazywały gdzie i jak powinienem nakleić plastry. Już po tygodniu ból całkowicie ustąpił. Polecam.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Przewodnik tapingu dla każdego. Skuteczne łagodzenie bólu i szybka pomoc na 160 dolegliwości

   Przewodnik tapingu dla każdego. Skuteczne łagodzenie bólu i szybka pomoc na 160 dolegliwości

   Dzięki tej książce zapoznasz się z 80 sposobami plastrowania na 160 dolegliwości.