New Zioła przeciw wypadaniu włosów (10x20g) Powiększ

Zioła przeciw wypadaniu włosów (10x20g)

23253025

Dary Natury

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Nasza cena:

9,90 zł

Zioła przeciw wypadaniu włosów w saszetkach 10x20g

Mieszanka ziół została przebadana dermatologicznie. Staranne i wytrwałe stosowanie ziół daje szanse polepszenia kondycji włosów, pomaga w walce z łupieżem oraz zapobiega wypadaniu włosów.
Sposób użycia:
Jedną saszetkę mieszanki ziołowej zalać ok. 2 - 3 litrami wody, ogrzać do wrzenia, a następnie podgotować na wolnym ogniu ok. 3 - 5 minut. Odstawić, parzyć pod przykryciem ok. 15 - 20 minut. Przelać do miski i dolać 2 - 3 litry wody. Przed zastosowaniem ziół włosy należy umyć szarym mydłem lub delikatnym szamponem. Po umyciu przygotowany wywar należy wcierać palcami w owłosiona skórę głowy przez 10 minut. Następnie, bez wcierania zawinąć głowę w ręcznik na ok. 15 minut. Po zabiegu włosy spłukać czystą wodą i wysuszyć. Zabieg potarzać przez 2 - 3 tygodnie (2 - 3 razy w tygodniu).
Składniki:
Korzeń łopianu, korzeń pokrzywy, kłącze tataraku, liść brzozy, ziele skrzypu, ziele bratka, kwiat rumianku
Opakowanie:
10x20g

Dary Natury to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności. Położona jest na Podlasiu, które należy do najczystszych ekologicznie obszarów Polski. Pokryte jest w dużym stopniu lasami, nieużytkami i zbiornikami wodnymi. W rejonie tym zachowała się zróżnicowana i bogata flora, a wśród niej bardzo wiele roślin zielarskich. O czystości ekologicznej regionu świadczy występowanie całego szeregu rzadkich roślin, często nie występujących w innych rejonach Polski. Tereny te zostały objęte certyfikatem ekologicznym, dzięki czemu pozyskiwanie roślin z natury nie ma ujemnego wpływu na otaczające środowisko.

O czystości powietrza, gleby oraz pozyskiwanych surowców świadczy również bogactwo flory i fauny, w tym sędziwe kilkusetletnie drzewa. Znajduje się tu jeden z największych zespołów starych dębów w wieku 500 lat oraz jeden z najstarszych i najwyższych dębów w Polsce "Rudosław".
Do produkcji zostały użyte rośliny zebrane ręcznie ze stanu naturalnego w specjalnie certyfikowanej strefie czystej ekologicznie lub zostały wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych, gdzie nie używa się żadnych nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin.
EAN 5902741000613

Polecamy również

Napisz opinię

Zioła przeciw wypadaniu włosów (10x20g)

Zioła przeciw wypadaniu włosów (10x20g)