Buzdyganek ziele 50g Herbatka ziołowa Powiększ
EAN 5902741009173

Buzdyganek ziele 50g Herbatka ziołowa

253102200

Dary Natury

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych.


Cena internetowa:

4,39 zł

Opis

Buzdyganek ziele - Podlaska herbatka ziołowa
Buzdyganek, nazywany jest także powiekami diabła, diablim zielskiem i diablim cierniem. Jest używany w medycynie chińskiej i w indyjskiej Ayurvedzie.
Sposób użycia: Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie.
Smacznego życzy sama Natura!
Skład: Buzdyganek ziele 100%
Masa netto: 50g
Producent: Dary Natury

Dary Natury to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności. Położona jest w południowej części województwa podlaskiego, o wyjątkowej lesistości oraz zróżnicowanym terenie. Warunki te sprzyjają występowaniu dużej ilości roślin, które są zbierane jako surowiec zielarski. Tereny te zostały objęte certyfikatem ekologicznym, dzięki czemu pozyskiwanie roślin z natury nie ma ujemnego wpływu na otaczające środowisko.

W tej okolicy od wielu pokoleń istnieje również tradycja zbierania roślin zielarskich ze stanu naturalnego. Badania chemiczne pozyskiwanych surowców potwierdzają fakt, że jest to bardzo czysty zakątek naszego kraju i nie stwierdza się tu występowania żadnych zanieczyszczeń środowiska. O czystości powietrza, gleby oraz pozyskiwanych surowców świadczy rówież bogactwo flory i fauny, w tym sędziwe kilkusetletnie drzewa.

Opinie

Napisz opinię

Buzdyganek ziele 50g Herbatka ziołowa

Buzdyganek ziele 50g Herbatka ziołowa

.