Buzdyganek ziele 50g Herbatka ziołowa Powiększ

Buzdyganek ziele 50g Herbatka ziołowa

253102200

Dary Natury

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Nasza cena:

4,40 zł

Buzdyganek ziele - Podlaska herbatka ziołowa

Buzdyganek, nazywany jest także powiekami diabła, diablim zielskiem i diablim cierniem. Jest używany w medycynie chińskiej i w indyjskiej Ayurvedzie.

Smacznego życzy sama Natura!
Skład: Buzdyganek ziele 100%
Masa netto: 50g
Sposób użycia: Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie.
Producent: Dary Natury

Dary Natury to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności. Położona jest na Podlasiu, które należy do najczystszych ekologicznie obszarów Polski. Pokryte jest w dużym stopniu lasami, nieużytkami i zbiornikami wodnymi. W rejonie tym zachowała się zróżnicowana i bogata flora, a wśród niej bardzo wiele roślin zielarskich. O czystości ekologicznej regionu świadczy występowanie całego szeregu rzadkich roślin, często nie występujących w innych rejonach Polski. Tereny te zostały objęte certyfikatem ekologicznym, dzięki czemu pozyskiwanie roślin z natury nie ma ujemnego wpływu na otaczające środowisko.

O czystości powietrza, gleby oraz pozyskiwanych surowców świadczy rówież bogactwo flory i fauny, w tym sędziwe kilkusetletnie drzewa. Znajduje się tu jeden z największych zespołów starych dębów w wieku 500 lat oraz jeden z najstarszych i najwyższych dębów w Polsce "Rudosław".
Do produkcji zostały użyte rośliny zebrane ręcznie ze stanu naturalnego w specjalnie certyfikowanej strefie czystej ekologicznie lub zostały wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych, w których nie używa się żadnych nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin.
EAN 5902741009173

Polecamy również

Napisz opinię

Buzdyganek ziele 50g Herbatka ziołowa

Buzdyganek ziele 50g Herbatka ziołowa

Herbatka ziołowa