Arcydzięgiel korzeń 100g EKO Herbatka ekologiczna Powiększ

Arcydzięgiel korzeń 100g EKO Herbatka ekologiczna

253101274

Dary Natury

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


Nasza cena:

7,99 zł

Korzeń arcydzięgla - herbatka ekologiczna

Arcydzięgiel nazywany jest często polskim żeń-szeniem, ponieważ jego właściwości są w pewnej mierze podobne do żeń-szeniem. Jak podaje literatura zielarska korzeń arcydzięgla wzmacnia odporność organizmu, reguluje trawienie i perystaltykę jelit, działa również relaksująco.

Smacznego życzy sama Natura!
Sposób użycia: Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie.
Skład: Arcydzięgiel 100% (produkt rolnictwa ekologicznego)
Masa netto: 100g
Producent: Dary Natury

Dary Natury to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności. Położona jest na Podlasiu, które należy do najczystszych ekologicznie obszarów Polski. Pokryte jest w dużym stopniu lasami, nieużytkami i zbiornikami wodnymi. W rejonie tym zachowała się zróżnicowana i bogata flora, a wśród niej bardzo wiele roślin zielarskich. O czystości ekologicznej regionu świadczy występowanie całego szeregu rzadkich roślin, często nie występujących w innych rejonach Polski. Tereny te zostały objęte certyfikatem ekologicznym, dzięki czemu pozyskiwanie roślin z natury nie ma ujemnego wpływu na otaczające środowisko.

O czystości powietrza, gleby oraz pozyskiwanych surowców świadczy również bogactwo flory i fauny, w tym sędziwe kilkusetletnie drzewa. Znajduje się tu jeden z największych zespołów starych dębów w wieku 500 lat oraz jeden z najstarszych i najwyższych dębów w Polsce "Rudosław".
Do produkcji zostały użyte rośliny zebrane ręcznie ze stanu naturalnego w specjalnie certyfikowanej strefie czystej ekologicznie lub zostały wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych, gdzie nie używa się żadnych nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin.
EAN 5902741007568

Polecamy również

Napisz opinię

Arcydzięgiel korzeń 100g EKO Herbatka ekologiczna

Arcydzięgiel korzeń 100g EKO Herbatka ekologiczna

Korzeń arcydzięgla - herbatka ekologiczna Arcydzięgiel nazywany jest często polskim żeń-szeniem, ponieważ jego właściwości są w pewnej mierze podobne do żeń-szeniem, ponieważ jego właściwości są w pewnej mierze podobne do żeń-szenia.

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: