Bodziszek cuchnący ziele (25g) Ziele bodziszka cuchnącego - herbatka ekologiczna Powiększ

Bodziszek cuchnący ziele (25g) Ziele bodziszka cuchnącego - herbatka ekologiczna

253100649

Dary Natury

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


Nasza cena:

4,39 zł

Ziele bodziszka cuchnącego Geranium robertianum herba - Herbatka z certyfikatem ekologicznym

Według literatury zielarskiej ziele bodziszka cuchnącego używa się jako skuteczny środek przeciw bielactwu w postaci herbatek i okładów; kąpiel w naparze z ziela bodziszka cuchnącego ma działanie ściągające. Poprawia stan skóry, łagodzi podrażnienia. Kąpiele zalecane są dla osób mających wrażliwą skórę.
Sposób użycia: Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie.
Zaleca się regularne stosowanie, gdyż wypicie jednej czy dwóch szklanek nie spowoduje nagłej zmiany w naszym organizmie
- nie jest to syntetyczny wytwór, tylko sama Natura!
Skład: Ziele bodziszka cuchnącego EKO 100%
Masa netto: 25g
Producent: Dary Natury

Dary Natury to firma działająca w branży zielarskiej oraz zdrowej żywności. Położona jest w południowej części województwa podlaskiego, o wyjątkowej lesistości oraz zróżnicowanym terenie. Warunki te sprzyjają występowaniu dużej ilości roślin, które są zbierane jako surowiec zielarski. Tereny te zostały objęte certyfikatem ekologicznym, dzięki czemu pozyskiwanie roślin z natury nie ma ujemnego wpływu na otaczające środowisko.

W tej okolicy od wielu pokoleń istnieje również tradycja zbierania roślin zielarskich ze stanu naturalnego. Badania chemiczne pozyskiwanych surowców potwierdzają fakt, że jest to bardzo czysty zakątek naszego kraju i nie stwierdza się tu występowania żadnych zanieczyszczeń środowiska. O czystości powietrza, gleby oraz pozyskiwanych surowców świadczy rówież bogactwo flory i fauny, w tym sędziwe kilkusetletnie drzewa.
EAN 5902741004581

Napisz opinię

Bodziszek cuchnący ziele (25g) Ziele bodziszka cuchnącego - herbatka ekologiczna

Bodziszek cuchnący ziele (25g) Ziele bodziszka cuchnącego - herbatka ekologiczna

Ziele bodziszka cuchnącego - Geranium robertianum herba Według literatury zielarskiej ziele bodziszka cuchnącego używa się jako skuteczny środek przeciw bielactwu w postaci herbatek i okładów; kąpiel w naparze z ziela bodziszka cuchnącego ma działanie ściągające.

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: