Opukiwanie meridianów . Rewolucyjny sposób na pokonanie negatywnych emocji i stresu Powiększ

Opukiwanie meridianów . Rewolucyjny sposób na pokonanie negatywnych emocji i stresu

01001934

Autor: dr Patricia Carrington

Studio Astropsychologii

Discover the Power of Meridian Tapping: A Revolutionary Meth

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Opukiwanie meridianów stanowi połączenie starożytnej sztuki akupunktury i współczesnej psychologii. Wystarczy, że stosująca je osoba będzie powtarzać na głos określone frazy, jednocześnie lekko opukując tradycyjne punkty akupunktury umiejscowione na twarzy i tułowiu. Technika ta jest skuteczna w obniżaniu poziomu intensywności lub całkowitym eliminowaniu fobii, bólu, blokad psychicznych, przezwyciężaniu stresu, nałogów i wielu innych powszechnie spotykanych schorzeń. W książce tej znajdziesz świadectwa osób, którym pomogła. Sam się przekonasz, że jest to technika łagodna, łatwa do przyswojenia i przynosząca długotrwale efekty. Można ją aplikować samemu sobie, w każdym miejscu i o dowolnej porze. Szokująco prosty sposób na zdrowie i harmonię!

EAN 9788373776623
ISBN 978-83-7377-662-3
Rok wydania 2014
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 328
Oprawa miękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-08-21

Sposób na emocje

Opukiwanie meridianów to sposób uzdrawiania emocji wykorzystująca naturalne predyspozycje naszego organizmu. Każdego dnia wykonujemy wiele gestów, które działają dobroczynnie na nasze samopoczucie. Dotykając określonych punktów, uspokajamy się, relaksujemy, oczyszczamy, dodajemy sobie odwagi. Powodów do stresu i niepokojów mamy na codzień bardzo dużo. Spowodowane jest to tempem życia, troską o przyszłość, zdrowie, pracę, finanse i wiele innych. Bywa też tak, że pragniemy zmian, lecz nie mamy odwagi ich dokonać, blokują nas sprawy z przeszłości i trudno jest ruszyć do przodu. Tkwimy w szarej codzienności, popadamy w depresję, zniechęcenie. Tymczasem nie musimy tkwić w starych strukturach. Wystarczy poruszyć odpowiednio energię, by sprawy nabrały tempa i dokonała się w nas transformacja. Czyż nie byłoby cudownie, by dokonało się to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki? Patricia Carrington udowadnia w książce pt. "Opukiwanie meridianów", że jest to możliwe.

http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/08/112-opukiwanie-meridianow.html

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-07-07

Nie tlyko na rzucanie palenia.

Od dłuższego czasu próbowałem rzucić palenie. Wbrew temu, co powtarza się w reklamach, nie jest to wcale łatwe zadanie. Próbowałem gum z nikotyną, plastrów i wielu innych metod. Zawsze jednak w moim życiu zdarzała się wymówka, by rzucanie „dymka” odłożyć na bliżej nieokreśloną przyszłość. Teraz ten nałóg przeszedł jednak do historii dzięki opukiwaniu meridianów. Ta sama technika umożliwiła mi również utrzymanie właściwej wagi po rzuceniu palenia. Polecam ją każdemu, kto naprawdę chcę „od jutra nie palić”.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Opukiwanie meridianów . Rewolucyjny sposób na pokonanie negatywnych emocji i stresu

Opukiwanie meridianów . Rewolucyjny sposób na pokonanie negatywnych emocji i stresu

Opukiwanie meridianów stanowi połączenie starożytnej sztuki akupunktury i współczesnej psychologii, jest prostym sposobem na zdrowie i harmonię!