Chro i lecz swoje serce Powiększ

Chroń i lecz swoje serce. Naukowo udowodniona dieta która wydłuży Twoje życie

01555023

Autor: Caldwell B. Esselstyn Jr

Studio Astropsychologii

Prevent and Reverse Heart Disease: The Revolutionary, Scientifically Proven, Nutrition-Based Cure

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

33,90 zł

Zadbaj o serce korzystając z porad niekwestionowanego autorytetu medycznego. Jego badania udowodniły, że zmiany w diecie radykalnie zmniejszają tempo starzenia się tętnic i poprawiają ich kondycję . Okazało się, że postęp nawet najostrzejszej i rozwijającej się od wielu lat postaci choroby wieńcowej może zostać odwrócony przez wprowadzenie zmian do jadłospisu i stylu życia. Jeśli zastosujesz program żywieniowy zaprezentowany w tej publikacji, staniesz się praktycznie odporny na zawały serca. Udowodnili to aktualni pacjenci doktora Esselstyna, którym już dwadzieścia lat temu zakomunikowano, że nie przeżyją nawet roku. Teraz również Ty możesz wykorzystać podane w książce przepisy kulinarne, które pozwoliły tym ludziom oszukać śmierć. Żyj z sercem!

EAN9788373775565
ISBN978-83-7377-556-5
Rok wydania2012
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron308
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-11-15

Książka „Chroń i lecz swoje serce” opisuje przyczyny występowania choroby wieńcowej – jednej z najczęstszych przyczyn zgonów. Poświęcona jest opracowanej przez autora metodzie leczenia, która może nawet cofnąć tę chorobę bezpowrotnie. Dr. Caldwell uważa, że finansowane dzisiaj metody leczenia stosowane powszechnie „w żaden sposób nie leczą (…) przyczyny choroby, ani nie zapobiegają jej rozwojowi u innych potencjalnych ofiar.” Według niego dzisiejsza medycyna przyjęła zły kurs a lekarze powinni uczyć się jak całkowicie uniknąć niebezpieczeństwa wystąpienia tej choroby w sposób nieinwazyjny. Książka powstała na podstawie doświadczeń Dr. Caldwell’a i jego pacjentów. Pierwsi z nich pojawili się w jego gabinecie ponad 20 lat temu z nikłą nadzieją na wyzdrowienie. Pracował on wtedy jako chirurg w słynnym centrum leczenia serca – Klinice w Cleveland. Po zastosowaniu wskazówek dr Esselstyna, ich choroba cofnęła się i teraz mogą oni cieszyć się zdrowiem na długie lata.

Książka zaskoczyła mnie w sposób pozytywny. Spodziewałam się tam nudnych wywodów naukowych, statystyk, terminów medycznych, które w wielu książkach są stosowane i czynią je trudnymi w odbiorze. Nic z tych rzeczy. Treść przekazana została przystępnym językiem, jasno i konkretnie. Czytałam ją z zainteresowaniem, chcąc jak najwięcej dowiedzieć się o tej groźnej chorobie i profilaktyce. Doktor Caldwell podaje wiele przykładów z punktu widzenia i badań przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych. Jednak wskazówki i porady z łatwością można zastosować i u nas. Książka ma 291 stron, w tym część teoretyczna to 134 strony. Pozostałe strony zawierają praktyczne porady i ponad 150 przepisów na różne zdrowe dla serca potrawy – zupy, sałatki, dania główne, sosy, pożywne kanapki, desery, wypieki. Są one opracowane przez żonę Dr. Caldwell’a - Ann, która także udziela swoich praktycznych porad żywieniowych wziętych z wieloletniego doświadczenia kulinarnego.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-11-13

O doktorze Esselstynie usłyszałam od swojej kuzynki mieszkającej na stałe w Cleveland. Opowiedziała mi ona, że jest to ktoś, o kim słyszał praktycznie każdy Amerykanin i kogo książki schodzą na pniu we wszystkich księgarniach za Oceanem. Podobno wielką popularność zyskał dzięki obalaniu mitów i przedłużaniu życia swoich pacjentów cierpiących na choroby układu krążenia. Z jego porad skorzystała już cała masa Amerykanów a teraz jego wiedza dotarła w końcu do Polski. Warto skorzystać z porad żywieniowych zawartych w tej książce. Mogę to powiedzieć z pełnym przekonaniem ponieważ cofnęły one skutki choroby miażdżycowej u mojego męża. Jego lekarza nie mógł w to uwierzyć. Ja uwierzyłam i wam też mogę to gorąco polecić!

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Chroń i lecz swoje serce. Naukowo udowodniona dieta która wydłuży Twoje życie

Chroń i lecz swoje serce. Naukowo udowodniona dieta która wydłuży Twoje życie

Zadbaj o serce korzystając z porad niekwestionowanego autorytetu medycznego. Stań sięodporny na zawały serca.

Patronat medialny

Patronat medialny