Obniżona cena! Cztery filary samouzdrawiania Powiększ

Cztery filary samouzdrawiania. Jak nauczyć swój organizm przywracania zdrowia i sprawności

01558036

Autor: Anna Cavelius Detlef Pape Kurt Mosetter

Wydawnictwo Vital

Die 4 Kräfte der Selbstheilung: Wie unser Körper wieder lernt, uns gesund und leistungsfähig zu machen

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

69,60 zł

Nasza cena:

35,50 zł

Pierwsza z opisywanych w książce mocy pozwala rozciągać całe ciało i poprzez wykonywanie prostych ćwiczeń zredukować stany napięcia. Ogromny potencjał samouzdrowienia kryją w sobie również bieganie, chód czy lekki marsz i to one stanowią drugi warunek odzyskania zdrowia. Trzeci filar, czyli odżywianie, a szczególnie zastosowanie diety rozdzielnej insulinowej, pozwala sprostać potrzebom Twojej przemiany materii i biorytmu, a w konsekwencji umożliwia odchudzanie nawet podczas snu. Podane w książce przepisy na smaczne dania ułatwią Ci wprowadzenie porad żywieniowych w życie. Czwarta moc, czyli uważne obchodzenie się z samym sobą zaowocuje większym spokojem i wzrostem sił duchowych co zmobilizuje „od środka” Twoje możliwości samouzdrawiania. Przejmij kontrolę nad zdrowiem.

EAN9788365404398
ISBN978-83-65404-39-8
Rok wydania2016
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron356
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-07-11

Cztery Moce Dobrego Zdrowia

Autorzy podpowiadają w jaki sposób wzmocnić nasze ciało wprowadzając drobne zmiany w codzienny rytm dnia. Podstawą są cztery moce uzdrawiania wpływające na nas całościowo zarówno na poziomie fizycznym jak i duchowym. Opierają się one na czterech elementach, które mają wpływ na naszą kondycję i zdrowie. Są to: rozciąganie, bieganie, odżywianie i uważność.
Publikacja składa się z pięciu części zaznaczonych różnymi kolorami. Wszelkie wyszczególnione fragmenty tekstu w danej części, ramki czy oprawa zdjęć mają tonację utrzymaną w kolorystyce danego działu. To ogromny plus wydania, gdyż przy zamkniętej książce możemy łatwo dostrzec ten temat, który nas aktualnie interesuje.

Bardzo ciekawa, ładnie wydana publikacja, pełna kolorów i wyraźnych zdjęć ale przede wszystkim fachowej wiedzy o naszym zdrowiu.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/07/354-cztery-filary-samouzdrawiania.html

  Oceń 
  2017-01-12

  Super!

  Dzięki tej książce, która przedstawia program 4 mocy samouzdrawiania odzyskałem równowagę i nadgoniłem to, co dotychczas mi umykało. Wreszcie poczułem się stabilniejszy emocjonalnie, bardziej zrelaksowany, a jednocześnie uważniejszy i wydajniejszy. Proste zasady, mnóstwo korzyśc


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Cztery filary samouzdrawiania. Jak nauczyć swój organizm przywracania zdrowia i sprawności

   Cztery filary samouzdrawiania. Jak nauczyć swój organizm przywracania zdrowia i sprawności

   Książka przedstawia system powrotu do zdrowia oraz jak pozostać w dobrej kondycji w czasach, które niejednokrotnie wymagają od nas zbyt wiele.

   Patronat medialny

   Patronat medialny